Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Zaginięcie Madeleine McCann. Prokuratorzy "pewni w 100 procentach"

31
Podziel się

Niemieccy prokuratorzy są "w 100 procentach pewni", że skazany pedofil i gwałciciel Christian Brueckner zamordował Madeleine McCann - donosi "Daily Mail". Planują oskarżyć go w przyszłym roku.

Zaginięcie Madeleine McCann. Prokuratorzy "pewni w 100 procentach"
Prokuratorzy są pewni, kto zabił Madeleine McCann (Italian Carabinieri Press Office)
bEUrmPVh

Niemiecki prokurator Hans Christian Wolters powiedział, że śledczy są już "pewni", że mają właściwego człowieka i wystarczające dowody, aby oskarżyć go w sprawie Madeleine McCann. - Jesteśmy pewni, że mamy człowieka, który ją porwał i zabił - powiedział Wolters dla "The Mirror".

Zaginięcie Madeleine McCann. Prokuratorzy są pewni

Skazany pedofil Christian Brueckner odsiaduje wyrok w więzieniu o zaostrzonym rygorze w Oldenburgu w północnych Niemczech. Śledczy mają nadzieję na wniesienie oskarżenia przeciwko 44-latkowi w przyszłym roku.

bEUrmPVj
Teraz moglibyśmy go zaatakować. Teraz mamy te dowody. Ale nie chodzi tylko o oskarżenie go - chcemy oprzeć to o możliwie najlepszy materiał dowodowy. Kiedy wciąż istnieją pytania, nonsensem byłoby oskarżać, a nie czekać na odpowiedzi, które mogłyby wzmocnić naszą pozycję - stwierdził Wolters.

Prokurator dodał, że śledztwo będzie kontynuowane tak długo, aż "będziemy mieli tropy lub informacje, którymi będziemy mogli się kierować". Powiedział, że dotychczasowe dowody obejmują analizę telefonu Bruecknera oraz jego rzekome przyznanie się do przestępstwa przyjacielowi.

bEUrmPVp

44-latek stał się podejrzanym w sprawie w 2017 roku. Podobno mieszkał w kamperze niedaleko Praia da Luz, gdzie mieszkała Madeleine i jej rodzina, kiedy dziewczynka zniknęła. Brueckner jest również podejrzany w sprawie kilku innych ataków, w tym na 10-letnią dziewczynkę, a także morderstwa nastolatka w Belgii, które ujawniono na początku tego miesiąca. 

Brueckner podobno mówił, że policja nie ma "odrobiny dowodu" łączącego go ze sprawą i śledczy "chwytają się brzytwy w poszukiwaniu nowych tropów", aby go skazać. Źródło twierdziło również, że Brueckner "wciąż upiera się, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem Maddie" i uważa, że ​​"policja po prostu zabiega o rozgłos, stale łącząc go ze sprawą".

Madeleine McCann zniknęła w 2007 roku w wieku trzech lat z wakacyjnego mieszkania w Portugalii podczas wyjazdu z rodziną. W zeszłym roku władze powiedziały rodzicom dziewczynki, Kate i Gerry'emu McCann, że mają dowody, że ich córka już nie żyje, bez podania szczegółów.

bEUrmPVq
Nie mamy ciała ani DNA, ale mamy inne dowody. Nie mogę powiedzieć, na jakiej podstawie zakładamy, że nie żyje. Ale dla nas nie ma innej możliwości. Nie ma nadziei, że żyje - Wolter powiedział "The Mirror".
Zobacz także: Pobicie w Zawierciu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUrmPVK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
zdfgdfhd
2 miesiące temu
Jak ta maleńka musiała się bać... Niech spoczywa w spokoju.
Ktoś
2 miesiące temu
Ile jeszcze będzie wersji?
Kkkkkkk
2 miesiące temu
Chcą to przyklepac komukolwiek aby zamknac juz sprawe. Niestety... Ale póki sprawca nie poda miejsca ukrycia zwłok to nie uwierzę w jego wine. Na kazdego osadzonego mozna znaleźć sposób aby się do czegos przyznał. Jak nie kij to marchewka
bEUrmPVL
asdf
2 miesiące temu
Rodzice posmarowali żeby znaleźć kozła ofiarnego.
Fff
2 miesiące temu
Powinna być kara śmierci. Są przestępcy którzy tylko na taka karę zasługują.
myśle
2 miesiące temu
Kara smierci to błąd. Kto o niej decyduje? Pod władza jakiego rzadu? W jakim kraju? Kto zasiada jako sędzia? Kto go powołał? A sprawa Kimendy, jak ona mogła się skończyć???
Kasia
2 miesiące temu
Oglądam niemiecką telewizje i to co słyszę to że nie mają dowodów aby to ten człowiek zrobił , a policja z Portugalii do dzisiaj twierdzi że wszędzie zebrano odciski i tylko byli od matki i ojca nawet na oknie z zewnętrznej strony . Kto daje dziecku leki na spanie ? Teraz wielki płacz
Kill
2 miesiące temu
No i co z tego?? Czy w Anglii czy Niemczech piszą o zaginionych 10lat temu dzieciach w polsce??? Co nas to obchodzi?????
Dexter
2 miesiące temu
DO LABORSTORIUM I ZAMIAST NA SZCZURACH TO NA TAKICH RZECZACH POWINNO SIĘ EKSPERYMENTOWAC PRZYJEMNE Z POZYTECZNYM
Radek
2 miesiące temu
Talibowie wiedzieliby co z nim zrobić.
Jan
2 miesiące temu
Sprawa jak Madzi z Sosnowca
Okoń
2 miesiące temu
Jakim prawem to zwierzę jeszcze żyje?
Mietek
2 miesiące temu
Największą winę ponoszą rodzice
bEUrmPVD
Czester
2 miesiące temu
Kogo to obchodzi... Kto normalny śledzi takie niusy.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić