Zahaczyła lusterkiem, auto dachowało. Niegodne zachowanie 26-latki

273

26-letnia Ukrainka w Kędzierzynie-Koźlu (woj. opolskie) zahaczyła lusterkiem o nadjeżdżający z przeciwka samochód. Ten dachował, a kobieta uciekła z miejsca zdarzenia. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. 26-latkę ukarano wysokim mandatem.

Zahaczyła lusterkiem, auto dachowało. Niegodne zachowanie 26-latki
Policjanci ustalili tożsamość sprawcy kolizji (Facebook, OSP KSRG Cisowa)

Do wypadku doszło około godziny 17 w czwartek 14 października w Kędzierzynie-Koźlu (województwo opolskie). Policjanci otrzymali informację, że na ulicy Brzechwy pomiędzy osiedlami Kuźniczka i Cisowa zderzyły się dwa samochody, w wyniku czego jeden z nich dachował.

Nie zachowała ostrożności przy wymijaniu. Uderzyła lusterkiem

Kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował, a osoba kierująca dacią odjechała z miejsca zdarzenia. Przyczyny zderzenia pomógł ustalić wideorejestrator, który był zainstalowany w pojeździe poszkodowanego.

Okazało się, że kierująca dacią nie zachowała należytej ostrożności przy wymijaniu i uderzyła lusterkiem w jadącego z przeciwka forda, co spowodowało dachowanie pojazdu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Sprawcą 26-letnia Ukrainka

Na szczęście nikt nie został ranny. Policjanci zaczęli pracować nad ustaleniem tożsamości sprawcy kolizji. Funkcjonariusze z zespołu do spraw wykroczeń z kędzierzyńsko-kozielskiej komendy współpracowali z lokalnymi mediami i szukali świadków.

Po kilku dniach udało się ustalić, że za kółkiem dacii siedziała 26-letnia obywatelka Ukrainy. Kobietę za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarano wysokim mandatem. Na jej konto przypisano także punkty karne.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić