Robert Czykiel| 

Zgroza w Warszawie. Brała heroinę z dzieckiem na rękach

22

32-latka z dzieckiem zamknęła się w kabinie sanitarnej. Na miejsce wezwano policję, a kobieta potem przyznała się, że brała heroinę. Teraz grozi jej więzienie.

Zgroza w Warszawie. Brała heroinę z dzieckiem na rękach
Warszawa. Policja zatrzymała matkę pod wpływem heroiny (mokotow.policja.waw.pl)

Historia wydarzyła się w warszawskiej dzielnicy Mokotów przy ulicy Jadźwingów. 32-letnia kobieta z małym dzieckiem na ręku weszła do kabiny sanitarnej. Przechodniów zaniepokoił fakt, że zamknęła się w niej i nie wychodziła przez 30 minut. Na miejsce wezwano policję.

Warszawa. Matka brała heroinę, opiekując się dzieckiem

Dzielnicowi po kilku próbach nakłonili kobietę do wyjścia. Od razu zwrócili uwagę, że wygląda podejrzanie. Miała szkliste i mętne oczy, powiększone źrenice, a w dodatku problemy z mową. W pierwszej chwili 32-latka tłumaczyła, że zmieniała dziecku pampersa.

Pielucha jednak była przemoczona. Na pytanie, czy jest pod wpływem środków odurzających, przyznała się, że wstrzyknęła sobie heroinę. Policjantom przekazała strzykawkę, w której były jeszcze resztki narkotyku.

Zobacz także: Warszawa. Atak na turystkę na Nowym Świecie. Bandyta złamał jej oczodół

Kobietę od razu zatrzymano, a do dziecka wezwano pogotowie. Na szczęście dziewczynka jest w dobrej kondycji zdrowotnej. Już trafiła do ojca. Z kolei matkę czekają poważne konsekwencje.

Kobieta może trafić nawet na pięć lat do więzienia. 32-latce postawiono zarzuty posiadania narkotyków oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu córki. Sąd zdecyduje o jej losie.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić