Zostawiła 3-letnią wnuczkę tylko na chwilę. Musiała wezwać policję

24

W Ostrowcu Świętokrzyskim doszło do dramatycznych poszukiwań 3-latki. Dziewczynka zniknęła z oczu swojej babci, gdy ta wróciła do mieszkania po chwili nieobecności. Na szczęście policji udało się po niedługim czasie odnaleźć zaginioną.

Zostawiła 3-letnią wnuczkę tylko na chwilę. Musiała wezwać policję
Poszukiwania 3-latki zakończyły się szczęśliwie (zdjęcie ilustracyjne) (policja)

Wielkiego strachu narobiła swojej babci wnuczka w Ostrowcu Świętokrzyskim. W nocy z 21 na 22 listopada kobieta wyszła z mieszkania podczas gdy trzylatka spała. Gdy po niedługim czasie wróciła dziecko zniknęło bez śladu.

Przerażona nieobecnością wnuczki babcia niezwłocznie wezwała do mieszkania policję. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze przystąpili do przeszukania mieszkania. Już po chwili rozwiązanie to okazało się strzałem w dziesiątkę. Mundurowi odnaleźli zaginioną trzylatkę śpiącą w zamkniętej szafie. Dziecko schowało się tam, kiedy zorientowało się, że jej babcia wyszła.

Sprawa na szczęście zakończyła się tylko na strachu. Policjanci zwracają jednak uwagę, że historia z Ostrowca Świętokrzyskiego może być nauczką dla innych dorosłych, aby nie zostawiać dzieci samych w domu. Potencjalnie niewinna nieobecność może zakończyć się tragedią.

Ta historia akurat zakończyła się szczęśliwie. Apelujemy jednak do dorosłych, aby podczas opieki nad dziećmi wykazywali się rozwagą. O nieszczęście nie trudno - powiedziała PAP asp. Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.
Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić