Masło jest za twarde? Lifehack zmieniający życie

11

Często zmiana najprostszej zwyczajnej czynności zdecydowanie potrafi odmienić życie! Oto lista lifehacków, które świetnie sprawdzą się podczas oglądania telewizji, jedzenia rosołu, a nawet nalewania wody do wiaderka, które nie mieści się pod kranem. Mało kto wpadłby na te patenty. Oto lista lifehacków, które ułatwiają życie.

Masło jest za twarde? Lifehack zmieniający życie
Life hacki, które ułatwiają życie. Zrób to z pilotem od telewizora! (Genialne.pl)

Lista lifehacków, które ułatwiają życie. Czasami nawet najbardziej banalne czynności można sobie ułatwić i oszczędzić nerwów. Patenty na domową codzienność mogą odmienić domową rutynę i sprawić, że życie stanie się o wiele łatwiejsze.

Lista patentów, dzięki którym codzienne życie będzie o wiele łatwiejsze. Choć wiele z tych rzeczy wydaje się banalnych, to naprawdę warto spróbować. Na liście znalazły się sposoby na doprawienie zupy, pokrojenie twardego masła, przywrócenie słabym bateriom energii czy zapanowanie nad bryzgającą wodą podczas napełniania foremek do lodu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lifehacki, które ułatwiają życie. Zrób to z masłem

Lista lifehacków, które ułatwiają życie

  • Czekolada w kształcie piramidy. Zamiast szarpać się z nią na siłę, lepiej przygnieść kciukiem na samej górze kierując siłę w stronę opakowania. Szczegóły na nagraniu wideo i poniższym zdjęciu.
  • Kolejny patent dotyczy rozładowujących się baterii w pilocie od telewizora. Wystarczy zdjąć wieczko ochronne i przekręcić kilkukrotnie baterie bez wyjmowania ich z urządzenia.
  • Podczas napełniania formy do lodu woda pryska na wszystkie strony? Wystarczy zmniejszyć strumień wody i skierować ją na ściankę pomiędzy dziurki.
  • Jak doprawić rosół? Wlej zupę do miski, a przyprawy wsyp do sitka na herbatę. Potrzymaj pieprz i liść laurowy kilka minut w miseczce, zamieszaj i gotowe.
  • Opakowanie do pizzy świetnie sprawdzi się jako talerzyk. Zwłaszcza podczas imprez, na których nie mamy dostępu do zastawy. Wystarczy nożyk lub nożyczki i gotowe. Pokrywę od pudełka po pizzy przecinamy na cztery części i w ten sposób każdy zyskuje unikatowy talerzyk.
  • Masło jest zbyt twarde? Na to też jest rada. Wystarczy włożyć je do krajalnicy do jajek. Po przecięciu cienkimi nitkami urządzenia plasterki masła będą gotowe do położenia na kromce chleba.

Więcej patentów na powyższym nagraniu wideo.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić