oprac. Agata Porażka| 

Matka znalazła u swojej 5-letniej córki ecstasy. Ktoś dał dziewczynce tabletki podczas Halloween

27

Amy Dixon z Shiremoor w Wielkiej Brytanii zaczęła histerycznie krzyczeć, gdy znalazła u swojej córki kilka różowych tabletek. Jak podaje "Daily Mail" podczas zabawy Halloweenowej ktoś podrzucił dziewczynce narkotyki.

Takie tabletki znalazła u swojego dziecka Amy
Takie tabletki znalazła u swojego dziecka Amy (Facebook.com, Amy Dixon)

Jak podaje serwis "Poradnik Zdrowie", ecstasy (MDMA) to narkotyk popularny wśród tak zwanych "niedzielnych narkomanów" - osób, które sięgają po środki psychoaktywne tylko w weekendy, często przy okazji wyjścia do klubu czy na koncert. Ecstasy nie są tak toksyczne jak "twarde narkotyki", ale mogą być bardzo niebezpieczne w niektórych przypadkach. Może wystarczyć jedna tabletka, aby doprowadzić do zapaści i w konsekwencji do zgonu.

Amy Dixon zauważyła kilka różowych tabletek, które wypadły z torebki na cukierki jej kilkuletniej córki, Lexi-Mai. Matkę zaalarmowało to, że tabletki były włożone w kopertę. Wtedy zdała sobie sprawę z tego, że mogą to nie być zwykłe cukierki.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Amy pojechała na najbliższą komendę, na której policjanci powiedzieli jej, że to, co otrzymała jej córka podczas zabawy, jest w rzeczywistości ecstasą klasy A. Kobieta uważa, że gdyby nie zareagowała w porę, to jej córka mogłaby skończyć na intensywnej terapii, a nawet umrzeć. "Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale na miejscu rodziców dokładnie sprawdziłabym cukierki, które dostały dzieci" - powiedziała Amy w rozmowie z "Daily Mail".

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić