aktualizacja 

Miała 51 lat, gdy urodziła czworaczki. "Mam godzinę dla siebie"

4

Tracey Britten została mamą czworaczków, gdy miała 51 lat, a na świecie pojawiły się już jej wnuki. Brytyjka, chociaż początkowo była przerażona, teraz jest bardzo szczęśliwa. Wraz z mężem chętnie dzieli się swoim codziennym życiem i opowiada jak wygląda wychowanie aż czwórki maluchów.

Miała 51 lat, gdy urodziła czworaczki. "Mam godzinę dla siebie"
Para powitała na świecie czworaczki. (Instagram)

Tracey wyszła za mąż za Stephena, kiedy miała ponad 40 lat. Wychowywała już troje dzieci z poprzedniego związku, które założyły własne rodziny. Mimo bycia babcią Tracey zapragnęła jeszcze raz zostać mamą

Została mamą czworaczków. Miała już 51 lat

Okazało się, że naturalne poczęcie będzie trudne. Małżeństwo zdecydowało się wtedy na metodę in vitro. Kilka klinik odmówiło im współpracy, ze względu na wiek, ale udało się znaleźć lekarzy na Cyprze, którzy podjęli się sztucznego zapłodnienia.

Para nie spodziewała się, że zabieg od razu się powiedzie, a co więcej, że urodzą im się czworaczki. Początkowo oboje byli tym bardzo przytłoczeni. Tracey nie ukrywa, że czuła przerażenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Niezwykłe nagranie leśników z Bieszczad. Internauci zachwyceni widokiem
Krew odpłynęła ze mnie, powiedziałam "nie ma mowy" i zaczęłam płakać — wyznała w rozmowie z portalem "My London News".

Dzieci przyszły na świat w 2019 roku w University College Hospital. Poród - w 31. tygodniu ciąży odbył się poprzez cesarskie cięcie. Dziś czworaczki Grace, Fredrici, Francesci oraz George mają już 4 lata.

Tracey została okrzyknięta najstarszą mamą czworaczków w Wielkiej Brytanii. Wraz ze Stephenen pokazuje na Instargarmie swoje życie codzienne. W licznych wywiadach przyznaje, że wychowanie czwórki maluchów może być sporym wyzwaniem. Kobieta w pełni poświęciła opiece nad dziećmi. Często jest jednak bardzo zmęczona.

Mam szczęście, jeśli znajdę godzinę dla siebie. Nawet nie wiem, kiedy ostatnio dzwoniłam do rodziny. Czasem jest samotnie i męcząco — wyznała Tracey.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić