Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Przypadek jeden na 200 mln. Sensacja w Wielkiej Brytanii

38

Mama z Wielkiej Brytanii przywitała na świecie aż troje dzieci jednocześnie. Jej zaskoczenie, gdy dowiedziała się o ciąży mnogiej, było nie do opisania. Ani w jej rodzinie, ani w rodzinie męża, nigdy wcześniej nie było nawet bliźniąt. Po urodzeniu trojaczków okazało się, że to nie jedyna niespodzianka.

Przypadek jeden na 200 mln. Sensacja w Wielkiej Brytanii
Trojaczki - arch. pryw. (Instagram)

Trojaczki, które przyszły na świat w Wielkiej Brytanii, były nie lada zaskoczeniem dla rodziców. Para wychowywała już wspólnie córkę, gdy rozpoczęła starania o drugie dziecko.

Olbrzymie zaskoczenie rodziców trojaczek

Podczas badania USG okazało się, że Becky-Jo Allen nie wyda na świat jednego, a trzech nowych członków rodziny, samych chłopców.

Rohan, Roman i Roco są w dodatku przypadkiem jednym na 200 milionów. Wszystko dlatego, że są genetycznie identyczni, czyli ich DNA jest w 100 procentach zgodne.

Chłopcy przyszli na świat w 32. tygodniu ciąży poprzez cesarskie cięcie. Z wyglądu byli tak podobni, że nawet rodzice mieli problemy z ich rozróżnieniem.

Chłopcy mają już siedem lat. Okazuje się, że różnią się pod względem osobowości i charakteru.

Rohan jest głośny, zawsze krzyczy. Rocco jest zwykle dość wyluzowany, ale potrafi też być zadziorny, podczas gdy Roman często narzeka, że nie chce się dzielić - opowiadała szczęśliwa mama w rozmowie z "Daily Mail".

Kobieta chwali się czwórką swoich pociech w mediach społecznościowych. A użytkownicy... pokochali Indie, Rohana, Rocco i Romana.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić