Oto co o twoim związku mówi pozycja, w jakiej śpisz z partnerem

4

Rzadko kiedy zastanawiamy się, co mówi o nas pozycja, w jakiej śpimy. Tymczasem okazuje się, że sposób "spędzania nocy" może zdradzić mnóstwo rzeczy - szczególnie w przypadku par. Co można wywnioskować z ułożenia partnerów w łóżku?

Oto co o twoim związku mówi pozycja, w jakiej śpisz z partnerem
Sposób, w jaki śpią partnerzy, sporo mówi o ich relacji (Pixabay)

Kłótnia wisi w powietrzu

Jeżeli partnerzy leżą na skraju łóżka, utrzymując między sobą jak największy dystans, oznacza to, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Tak zazwyczaj śpią pary, w których relacji wyczuwa się mnóstwo napięć.

"Wszystko mi jedno"

Jeśli partnerzy unikają dotyku podczas snu, to znaczy, że najprawdopodobniej są sobą znudzeni i nie czują potrzeby zbliżania się do partnera.

Spanie na ramieniu

Kiedy kobieta śpi, opierając głowę na ramieniu mężczyzny, oznacza to, że czuje, iż może na niego liczyć. Tak samo w drugą stronę - identycznie możemy odczytać pozycję, w której to mężczyzna opiera głowę o kobietę.

Utrzymywanie dystansu

Jeśli para śpi zwrócona ku sobie twarzami, jednak bez stykania się, może to oznaczać, że albo ma sobie sporo do powiedzenia, lecz nie wie, jak podejść do rozmowy; albo jest sobie bardzo bliska, jednak natłok obowiązków nie pozwala kochankom w pełni skupić się na ich relacji.

Łyżeczka

Para, w która śpi w pozycji "na łyżeczkę" darzy się wzajemnym zaufaniem, a kobieta w pełni ufa swojemu partnerowi.

Zobacz także: Dariusz Piontkowski o planach MEN dotyczących pomocy psychicznej dla dzieciz niej
Autor: KBK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić