Agresja drogowa w Lublinie. Kierowca wyszedł z auta

27

Na znanym profilu "Stop Cham" w serwisie YouTube pojawiło się kolejne nagranie z polskich dróg. Tym razem kamerka samochodowa uchwyciła zachowanie kierowcy audi, który w pewnym momencie wyskoczył do kierowcy dostawczaka w Lublinie. O co poszło?

Agresja drogowa w Lublinie. Kierowca wyszedł z auta
Agresja drogowa w Lublinie. Kierowca wyszedł z auta (YouTube)

Na polskich drogach nie brakuje kierowców, którym brakuje ogłady. Chyba każda osoba, która w miarę regularnie siada za kółkiem, spotkała się z nieprzyjemnymi sytuacjami, których przy odrobinie kultury i samoświadomości można byłoby uniknąć.

Najdobitniej świadczy o tym sytuacja, która wydarzyła się we wtorek 27 lutego w Lublinie. Widzimy na nim kierowcą dostawczaka, który postanowił zawrócić. Jego zachowanie spowodowało, że audi musiało nieco wyhamować, co nie spodobało się właścicielowi tego pojazdu.

Nie wahając się, kierowca czarnego samochodu wybiegł z auta i poszedł w kierunku drugiego samochodu. Ich dialogu nie słyszymy, jednak możemy przypuszczać, że doszło do ostrej wymiany zdań. Na to wskazuje między innymi mowa ciała kierowcy audi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Stolica znowu sparaliżowana przez rolników? "W Warszawie pojawią się traktory"
Kierowca audi wyskoczył do kierowcy dostawczaka, gdy ten zawrócił na skrzyżowaniu i zmusił do hamowania kierowce. Zablokował ruch na ulicy i wybiegł z agresją, prawdopodobnie grożąc lub ubliżając kierowcy - czytamy w opisie filmu na YouTube.

Internauci krytykują kierowcę Audi

Internauci tradycyjnie licznie zabrali głos pod filmem. Jakie jest ich zdanie w tym temacie? Większość z nich krytykuje kierowcę audi, że ten nie potrafi trzymać nerwów na wodzy i z powodu błahej sytuacji musiał wyjść z auta.

Najzabawniejsze w tej sytuacji jest to, że tak się spieszył, że jest dwa samochody do tyłu - podkreśla internauta. - Przed chwilą na innym kanale pojawił się film o kryzysie męskości, ta sytuacja na drodze potwierdza problemy mężczyzn - dodaje kolejna osoba.

Kanał "Stop Cham" cieszy się coraz większą popularnością w serwisie YouTube. Obecnie posiada 543 tysięcy subskrybentów. Codzienne na tym kanale znajdziemy filmy, które pokazują niebezpieczne wypadki lub skandaliczne zachowanie kierowców.

Zobacz także: Agresja drogowa - kierowca Audi wyskoczył do kierowcy dostawczaka #1412 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić