aktualizacja 

Ludzie nie zostawili na niej suchej nitki. Oto co zrobiła na drodze

144

Na drodze w Czarnej (woj. podkarpackie) doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia. Kierująca seatem w bardzo nierozważny sposób dokonała manewru wyprzedzania. Kamera nagrała moment, w którym prawie doszło do wywrócenia się traktora z przyczepą.

Ludzie nie zostawili na niej suchej nitki. Oto co zrobiła na drodze
Na podkarpackiej drodze doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia (YouTube, STOP CHAM)

Niebezpieczne zdarzenie zostało nagrane na skrzyżowaniu w Czarnej na Podkarpaciu. Kanał STOP CHAM zamieścili na YouTube wideo, które rejestrator jazdy w aucie jednego z kierowców nagrał 6 grudnia. Materiał może być przestrogą dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Pokazuje, że zawsze warto zachować czujność na drodze.

Trudno uwierzyć w sceny, które nagrała kamera zamontowana w aucie jednego z kierowców. Nagrywający poruszał się drogą i nic nie zapowiadało, że będzie świadkiem bardzo niebezpiecznej sytuacji. Wszystko się jednak zmieniło, gdy kierująca osobowym seatem podjęła decyzję o wyprzedzeniu ciągnika z przyczepą w niedozwolonym miejscu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zostawił auto z otwartymi szybami. Nagranie kierowcy po śnieżycy w USA

Kobieta wykonała manewr wyprzedzania w bardzo nieporadny sposób. Bo wyprzedzeniu ciągnika na podwójnej linii ciągłej wróciła nagle na prawy pas ruchu i przyhamowała. Tym samym wymusiła nagłe zwolnienie na kierowcy traktora. Pojazd wpadł w poślizg i wraz z przyczepą prawie się przewrócił i wpadł do rowu. Jakby tego było mało, o mały włos sprzęt nie uderzył w pieszego.

Zachowanie kierującej seatem nie spodobało się internautom. Wielu komentujących nie zostawiło suchej nitki na nieporadnym manewrze kobiety. Niektórzy zwrócili też uwagę, że w niefortunnej sytuacji pieszy miał ogromne szczęście.

To, co zrobiła kierująca seatem pokazuje w piękny sposób, że nie ma w ogóle pojęcia o tym, jak zachowywać się na drodze. To było tak ewidentne, że gdybym to ja był policjantem wezwanym do tej kolizji, to bym zatrzymał jej prawo jazdy w pierwszej kolejności - napisał komentujący.
Ale ktoś tam na poboczu miał farta, że nie został przejechany przez ciągnik - stwierdził internauta.
Zobacz także: Zajechanie i niemal wywrotka ciągnika rolniczego - kolizja #963 Wasze Filmy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić