75-letnia gwiazda od dawna jest sama. Teraz nastąpi przełom?

26

Halina Frąckowiak od wielu lat żyje bez partnera. Najpierw rozstała się z mężem Krzysztofem Bukowskim, a później w tragicznych okolicznościach straciła kolejnego wybranka Józefa Szaniawskiego. Teraz pojawiły się doniesienia, że u boku artystki często pojawia się... znany aktor!

75-letnia gwiazda od dawna jest sama. Teraz nastąpi przełom?
Halina Frąckowiak (Licencjodawca, AKPA)

Halina Frąckowiak to ikona polskiej estrady. Ruchy popularnej piosenkarki od wielu lat wnikliwie śledzą media plotkarskie oraz ich czytelnicy. Prasa rozpisywała się na temat gwiazdy choćby wtedy, gdy była ona żoną Krzysztofa Bukowskiego, ale i za czasów, w których kroczyła u boku Józefa Szaniawskiego. Z tym drugim partnerem doczekała się syna Filipa.

W 2012 roku doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna zmarł w Tatrach w wyniku upadku do Dolinki pod Kołem. Po tym dramacie wokalistka nie była skora do nawiązywania nowych relacji miłosnych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Mam Talent Ameryka: "All Stars"

Tymczasem właśnie pojawiły się dość zaskakujące informacje. Wskazują one, że Frąckowiak, która od lat jest sama, może związać się ze znanym aktorem. Chodzi o 77-letniego Jerzego Zelnika. "Dobry Tydzień" zastanawia się, czy to coś więcej niż przyjaźń.

Byłaby z nich piękna parą - powiedzieli magazynowi znajomi Frąckowiak i Zelnika.

Czy Halina Frąckowiak i Jerzy Zelnik stworzą związek?

"Dobry Tydzień" postanowił zweryfikować doniesienia u źródła. Zapytano Halinę Frąckowiak, czy coś jest na rzeczy. - Nie spotkałam kogoś takiego, z kim chciałabym wziąć ślub. Ale jestem otwarta na wszystko, co dobre, piękne i kochane. Bardzo potrzebuję być z ludźmi. Mam rodzinę, uwielbiam, jak przychodzą do mnie goście. Staram się cieszyć tym, co jest - powiedziała piosenkarka.

Znamy się od lat (z Jerzym Zelnikiem - przyp. red.). Ale nie jest to bardzo bliska relacja - dodała.

Zelnik zaznaczył natomiast, że "ludzi jednej wiary wiele łączy". W tym miejscu warto podkreślić, że piosenkarka i aktor - jak podaje "Dobry Tydzień" - od lat spotykają się na uroczystościach religijnych i patriotycznych.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić