Afera wokół Michała Wiśniewskiego. Wymowny komentarz Mandaryny

3

Ostatnio o Michale Wiśniewskim zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą afery, jaką wywołała Karolina Pisarek. Modelka dość niespodziewanie zaatakowała popularnego piosenkarza. Co na to jego była żona? Mandaryna wymownie skomentowała całą sytuację.

Afera wokół Michała Wiśniewskiego. Wymowny komentarz Mandaryny
Michał Wiśniewski (AKPA)

W tym sezonie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" pojawia się między innymi Karolina Pisarek. Jej występy nie były zbyt udane. Modelka niemal na każdym kroku musiała mierzyć się z krytyką.

W obronie Pisarek postanowił stanąć Michał Wiśniewski. Jego zachowanie wcale nie zachwyciło Karoliny. Na Instagramie zdradziła, że w rzeczywistości piosenkarz nie jest dla niej tak troskliwy, jak przed kamerami. Jednocześnie oskarżyła go o "wybielanie wizerunku jej kosztem" i wykazywanie się "empatią na pokaz".

O tym niespodziewanym konflikcie mówi się bardzo dużo. Teraz do sprawy odniosła się Mandaryna, była małżonka Wiśniewskiego, która współdzieli z nim opiekę nad dwójką dzieci.

Mandaryna wbiła szpilę Wiśniewskiemu

Mandaryna otwarcie wyznała, że zachowanie Wiśniewskiego przed i z dala od kamer rzeczywiście może się różnić.

Wszystko jest możliwe - powiedziała. Dlatego myślę, że każdy powinien robić swoje najlepiej jak potrafi. Nie śledzę poczynań Karoliny i nie wiem o awanturze z Michałem. Ale wydaje mi się, że może być to możliwe - dodała w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Mandaryna usłyszała też pytanie o to, czy jej zdaniem kamery zmieniają ludzi. - No tak. Uśmiechamy się trochę szerzej - odparła.

Zobacz także: Amber Heard i Johnny Depp ponownie w sądzie. Publicznie piorą brudy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić