Anna Popek reaguje na plotki. Tak mówi o TVP

6

Anna Popek postanowiła zareagować na plotki dotyczące jej kariery zawodowej. Ze słów dziennikarki jasno wynika, że jej pozycja w Telewizji Polskiej nie jest zagrożona.

Anna Popek reaguje na plotki. Tak mówi o TVP
Anna Popek (Licencjodawca, AKPA)

Ostatnio w przestrzeni medialnej pojawiły się doniesienia o zmianach w Telewizji Polskiej. Podawano, że z jesiennej ramówki TVP znikają "Polskie biesiady". Właśnie za sprawą tego programu Anna Popek miała mieć zagwarantowaną regularną obecność na antenie Telewizji Polskiej.

Plotek informował, że prezenterka jest zasmucona tym, iż program nie będzie kontynuowany po wakacjach. Jednocześnie przekazywano, że podobno początkowo produkcja miała taki zamiar.

Te doniesienia sprawiły, że fani Anny Popek nabrali obaw. Zaczęli się niepokoić, że dziennikarki będzie w TVP nieco mniej niż dotychczas.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kuba Szmajkowski o poświęceniach w "Twoja twarz brzmi znajomo": "Musiałem zgolić włosy na rękach"

Skala niepokoju była na tyle duża, że prezenterka postanowiła zabrać głos. Wątpliwości rozwiała za pośrednictwem konta na Instagramie.

Anna Popek o współpracy z TVP

Anna Popek uważa, że obawy o jej sytuację w Telewizji Polskiej są zupełnie niepotrzebne.

Niektórzy "martwią się" moją sytuacją w TVP. Niepotrzebnie. Cieszę się, że od ponad 20 lat mogę pracować w polskiej telewizji i mam tu swoje miejsce - zaznaczyła.

- Cieszę się z mojego powrotu do "Pytania na śniadanie", gdzie koleżeńskie, dobre stosunki idą w parze z wysoką jakością programu. Cieszę się, że mam też swoje programy w TVP Info, gdzie mogłam zrealizować autorski cykl pt. "Rezydencje królewskie" - wyjaśnia Popek.

Każdy, kto się choć trochę zna na telewizji, wie, że niektóre programy są zaplanowane na określoną liczbę odcinków. Biesiady także do takich należały. Jestem szczęśliwa, że biorę udział w tym projekcie, który wciąż trwa i który bardzo podoba się zarówno widzom, jak i uczestnikom - podsumowała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić