aktualizacja 

Artur Barciś nie posiada się z radości. Podzielił się dobrą nowiną z fanami

4

Artur Barciś należy do grona najbardziej lubianych polskich gwiazd. Nic dziwnego – sympatią cieszy się nie tylko z powodu ról, lecz także szczerości wobec fanów. Teraz podzielił się z nimi radosnym wydarzeniem w swojej rodzinie: jestem szczęściarzem".

Artur Barciś nie posiada się z radości. Podzielił się dobrą nowiną z fanami
Artur Barciś podzielił się z fanami pewną nowiną. Nie krył, że czuje się szczęśliwy (AKPA, Piotr Podewski)

Artur Barciś podzielił się szczęśliwą nowiną za pośrednictwem Facebooka. Aktor opublikował na nim zdjęcie, na którym pozuje z żoną. Para uznała, że ma ochotę zrobić sobie portret wśród białych kwiatów. Wyglądali na wyjątkowo radosnych, zwłaszcza Barciś.

Artur Barciś chwali się fanom, chodzi o jego żonę: "jestem szczęściarzem"

Okazało się, że Artur Barciś tak bardzo cieszy się z powodu urodzin swojej żony. Beata Barciś obchodziła 60. urodziny. Sam aktor nie podał tej liczby wprost, uciekając w żart. Jednocześnie podkreślił, że mimo upływu lat wciąż tworzą z Bebą – jak pieszczotliwie nazywa wybrankę – szczęśliwy związek.

Dzisiaj (...) moja ukochana żona Beba po raz trzeci skończy 20 lat! Nie macie pojęcia, jakim jestem szczęściarzem – cieszył się Artur Barciś (Pomponik).
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Beata Barciś dzieli pasję męża do kina, jednak w przeciwieństwie do niego nie wybrała kariery aktorskiej. Wręcz przeciwnie – pracuje jako montażystka filmowa i telewizyjna, a jej praca jest na tyle doceniana, że dorobiła się nawet własnej strony na Wikipedii. Nie bez powodu, w końcu aż trzykrotnie została laureatką nagrody za najlepszy montaż spektaklu telewizyjnego na Festiwalu Dwa Teatry.

Według ustaleń portalu Pomponik Artur Barciś poznał swoją żonę właśnie w pracy. Beata, wówczas jeszcze nosząca panieńskie nazwisko Baran, była asystentką montażystki przy filmie "Pan na Żuławach". W późniejszym czasie aktor wspominał, że zakochał się w swojej obecnej żonie od pierwszego wejrzenia.

Beata i Artur Barcisiowie "zalegalizowali" swój związek w 1986 roku. Odbył się on w kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny na warszawskim Nowym Mieście, a później świeżo upieczeni małżonkowie wyjechali w podróż poślubną do Hiszpanii.

Zobacz także: Zobacz też: Simone Susinna tłumaczy się ze spotkania z Natalią Siwiec
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić