Beata Tadla wylądowała w szpitalu. Przyjechała po nią karetka

287

Niepokojące informacje na temat Beaty Tadli. Portal goniec.pl podaje, że ostatnio uczestniczyła w nagraniach realizowanych poza Warszawą, po których źle się poczuła. Postanowiono wezwać pogotowie.

Beata Tadla wylądowała w szpitalu. Przyjechała po nią karetka
Beata Tadla trafiła do szpitala (AKPA)

Medycy zabrali dziennikarkę do szpitala, gdzie obecnie przebywa. Media donoszą, że Beata Tadla miała zapaść.

Informację o pilnej hospitalizacji 46-letniej gwiazdy potwierdziliśmy u wiarygodnego źródła. Ze wstępnych ustaleń lekarzy wynika, że prawdopodobnie do nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki doszło wskutek zapaści - zazacza goniec.pl.

Z ustaleń portalu wynika, że na szczęście dziennikarka czuje się już lepiej. Przechodzi badania, które mają dać odpowiedź na pytanie, co było przyczyną tak nagłego pogorszenia się stanu jej zdrowia.

Beata Tadla doświadczyła sepsy

Kiedyś było już głośno o problemach zdrowotnych Beaty Tadli. Sama opowiadała o tym w mediach społecznościowych.

Wiem, co to sepsa. Przeszłam. Przeżyłam. Postępuje szybko, podstępnie. Gorączka była straszna! Drgawki nie do okiełznania! Majaczyłam... Płuca przestawały działać, inne organy też. Ale udało się! Półtora miesiąca w szpitalu, izolatka, ksiądz z ostatnim namaszczeniem (czy tam namaszczeniem chorych, nie ja wzywałam). Lekarze mogą uratować kobietę. Ale nigdy nie mogą się bać! Nigdy! - podkreślała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić