Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

"Bezradny i samotny". Syn Krzysztofa Krawczyka potrzebuje pomocy

207
Podziel się

Po emisji odcinka magazynu reporterów "Uwaga!" Krzysztof Igor Krawczyk znalazł się na ustach całej Polski. Widzowie byli zszokowani złymi warunkami, w jakich żyje syn piosenkarza. Wkrótce jego los może się odmienić - w sieci ruszyła zbiórka pieniędzy, które mają trafić do syna Krzysztofa Krawczyka.

"Bezradny i samotny". Syn Krzysztofa Krawczyka potrzebuje pomocy
Na portalu zrzutka.pl powstała zbiórka na rzecz Krzysztofa Igora Krawczyka (Facebook)
bEDGpUQB

Zbiórka na rzecz Krzysztofa Krawczyka juniora odbywa się na portalu zrzutka.pl. Jak wynika z opisu, za organizacją przedsięwzięcia stoją bliscy przyjaciele syna Krzysztofa Krawczyka ze Studia Integracji, którego 47-latek jest podopiecznym. Przyznają, że impulsem do działania była dla nich śmierć piosenkarza.

Jako bliscy przyjaciele ze Studia Integracji zwracamy się o pomoc dla naszego podopiecznego – Krzysztofa Igora Krawczyka. Dlaczego dopiero teraz? Ponieważ Krzysztof, do tej pory cierpiał w milczeniu. (...) Po śmierci ojca czuje się jeszcze bardziej bezradny i samotny – tłumaczą organizatorzy zbiórki.
bEDGpUQD

Krzysztof Igor Krawczyk – zbiórka na rzecz syna Krzysztofa Krawczyka

Jak wyjaśniają organizatorzy zbiórki, syn Krzysztofa Krawczyka utrzymuje się z renty inwalidzkiej. Trudno mu podjąć pracę nie tylko z powodu pandemii, lecz także niepełnosprawności po wypadku samochodowym, spowodowanym przez jego ojca. Krzysztof Igor Krawczyk potrzebuje nie tylko rehabilitacji, ale również pomocy w codziennych czynnościach.

Zły stan zdrowia Krzysztofa to wynik wypadku, który spowodował ojciec – złamania, stłuczenie pnia mózgowego, zaniki płatów czołowych, złamanie szczęki, padaczka… Krzysztof utrzymuje się ze skromnej renty inwalidzkiej, potrzebuje pomocy w zakresie codziennych potrzeb – czytamy na stronie zrzutka.pl.
bEDGpUQJ

Cel zbiórki wynosi 50 tysięcy złotych. Jak na razie zebrano nieco ponad 2,3 tys. (stan na 22 maja godz. 15:30). Organizatorzy zapowiedzieli, że po zakończeniu akcji będą na bieżąco informować, na co przeznaczono wpłacone przez wspierających pieniądze. Zgodnie z planem zostaną wydane m.in. na wyposażenie mieszkania komunalnego, które ma otrzymać Krzysztof Krawczyk junior.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Po jego śmierci syn przyznał, że jest bezradny. Trzeba przetrwać, jakoś żyć. - Nie wiem, co zrobić – mieszkanie, opłaty, niepełnosprawność. To są urzędowe sprawy, na których się nie znam – przyznaje. I dodaje: - Jest załamanie, że taty nie ma. Nawet gdybym się z nim nie widział, byłaby świadomość, że on żyje. Mama umarła 10 lat temu, teraz tata. Kto został? - mówił w programie Uwaga! TVN.

Zobacz także: Zobacz też: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDGpURe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(207)
przyjaciel
miesiąc temu
nikt tego nie potwierdził, nawet sąd za takie zniesławianie sprawa sądowa czeka
Gość
3 miesiące temu
Sam sobie zgotowali taki los. Mial rodzinę, żonę i syna, ktorych bił i maltretowal. Nikt nie powinien mu pomagać.
XXX
4 miesiące temu
O jakiej zrzutce tu mowa, przecież on znowu na wycieczkę pojedzie ze swoją dziunią, a my będziemy składać się na jego wczasy. Przecież KK SENIOR już dawno kupił mu mieszkanie i to nie o to mieszkanie chodzi po jego babci. Czy cwaniak zaprowadził dziennikarzy do tamtego mieszkania??
bEDGpURf
Gość
4 miesiące temu
A przecież junior też się obraził na swojego syna i się nie martwił, że żyje w biedzie, nie ma wyprawki do szkoły i jest chory. Nawet go nie zna. Opowiada,że go wszyscy krzywdzili: SENIOR, macocha, żona, a co mu zrobił syn??? I dalej tak będzie opowiadać, żeby znależć sponsoring. Jaka ZRZUTKA dla niego, jest tyle potrzebujących małych dzieci. Wstyd. Organizacja znalazła sobie rozgłos, że niby pomaga. Zachowek i tak mu się należy, nie trzeba walczyć, a po dobroci, może by dostał coś więcej. To jest niepotrzebny szum medialny, który mu na pewno nie pomaga. A czy ktoś pomyślał o jego synu Bartku, przecież on to ogląda, obciach na całego i siki w słoiku.
anna
4 miesiące temu
.Pomóżmy człowiekowi.Problem tkwi w tym,że ludzie sądzą ,że nigdy nie odejdą z tego świata.Stad sprawy sądowe,spadkowe itp.Trzeba zawczasu myśleć,aby uniknąć sporów w rodzinie po naszym odejściu.
gabik
4 miesiące temu
Po to by już wyprowadzić kasę Krawczyki rozwodzili się dwa razy. Z sypialni nie wyprowadziła się nigdy.(pisze o tym Kosmala w książce "Życie jak wino")
Ministrant
4 miesiące temu
Ja daję tylko księdzu
Allegro
4 miesiące temu
Żenada mógł zrobić to za życia ojca odszkodowania a nie czekać a teraz co ludzie dajcie
Kamila
4 miesiące temu
Jak to ma rentę i biedny musi fałszować piosenki ojca niech śpiewa Cwynara albo Lichtmana
Nemeczek
4 miesiące temu
Nie dam ani złotówki. Macocha ma jego kasę, a ojciec zanim zmarł, powinien się zatroszczyć o syna
mysz18
4 miesiące temu
Ostatnia prawda o której nikt nie wspomina ,to to,że ten syn Krawczyka nie widział własnego syna od lat i nawet nie szukał kontaktu z własnym dzieckiem .Krawczyk płacił alimenty na wnuka,więc synuś też chciał takie alimenty.Ten biedak pokrzywdzony przez los dobrze wie dlaczego mając tyle lat znalazł się w takiej sytuacji w której jest.Coś mi się wydaje,że jeszcze trochę,to i syna którym się nie interesował ,nie interesuje i nie płacił na niego ,to też poda o alimenty na siebie.Tacy myślą że wszystko im się należy i to za nich każdy musi być odpowiedzialny,nawet zobowiązania jego powinni ponosić inni,bo on tylko skrzywdzony jest.
fakto
4 miesiące temu
ponad 13000
Gość
4 miesiące temu
Żal mi tych co tego człowieka hejtują. Obyście kiedyś zaznali sami takiej sytuacji. Tego wam życzę.
bEDGpUQX
cała prawda
4 miesiące temu
Zbiórka jest dobrowolna!!!!"jedyne zarzuty jakie tu czytam to że junior nie pracuje , on nie może pracować ma pierwszą grupę inwalidztwa i jest TRWALE niezdolny do pracy , skoro lekarze tak orzekli to wy go nie posyłajcie do pracy, drugi argument bił żonę, skoro sąd go uniewinnił to wy go nie skazujcie, jego postępowanie można tłumaczyć chorobą, ale postępowanie ojca Krawczyka który pozbawił syna zdrowia niczym nie można wytłumaczyć , normalny odpowiedzialny człowiek z winy którego syn jest inwalidą tak nie postępuje"
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić