Była żona Kamila Durczoka przerwała milczenie. Szczere słowa o ich relacji

49

Śmierć Kamila Durczoka była wielkim ciosem zarówno dla jego bliskich, jak i fanów. Teraz głos zabrała była żona dziennikarza. Zdobyła się na bardzo szczere wyznanie.

Była żona Kamila Durczoka przerwała milczenie. Szczere słowa o ich relacji
Kamil Durczok (AKPA)

Kamil Durczok cieszył się niemałą popularnością. Karierę dziennikarską zaczynał w radiu. Później trafił do TVP, skąd przeszedł do stacji TVN. Potem pracował jeszcze m.in. w Polsacie.

W życiu dziennikarza pojawiało się sporo perturbacji. W 2003 roku dowiedział się, że ma nowotwór. Na szczęście zdołał go pokonać. Relatywnie niedawno przyznał się natomiast do tego, że cierpi na chorobę alkoholową.

Durczok zmarł zupełnie niespodziewanie. Odszedł 16 listopada nad ranem.

Jego odejście moimi przyjaciółmi i mną wstrząsnęło, bo było dość niespodziewane. Wydawało się, że po raz kolejny uniknie śmierci, która zabolała nas bardziej, niż można było się spodziewać - przyznała była żona Durczoka Marianna Dufek w rozmowie z "Super Expressem".

"Hipokryzją jednak byłoby..."

Marianna Dufek zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. Otwarcie powiedziała, jak się czuje po śmierci byłego męża.

Moja relacja z Kamilem była skomplikowana. Hipokryzją jednak byłoby twierdzenie, że będzie mi go brakowało. Od wielu lat żyliśmy bowiem w dwóch oddalonych od siebie, różnych światach - podkreśliła.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić