aktualizacja 

Cała Polska to zobaczy. Pokażą Królikowskiego, który walczy o żonę

210

Antek Królikowski ostatnio nie ma dobrej passy. Kolejne złe decyzje w kwestii życia zawodowego oraz osobistego, a także ciężka choroba, doprowadziły do tego, że aktor musiał w pewnym momencie przystopować. Teraz wraca w "nowym wcieleniu" – skruszonego męża.

Cała Polska to zobaczy. Pokażą Królikowskiego, który walczy o żonę
Antek Królikowski nie ma ostatnio dobrej passy. Aktor sam był zmuszony przyznać, że potrzebuje przerwy od świata mediów społecznościowych (AKPA, AKPA, Telus)

Ostatnie plotki na temat życia osobistego Antka Królikowskiego nie dają jego fanom spać po nocach. Szczerze gratulowali swojemu idolowi, kiedy brał ślub z Joanną Opozdą, a potem czekał na narodziny synka. Gdy okazało się, że jednak parze nie jest po drodze, w połączeniu z kontrowersyjnymi okolicznościami rozstania, internet wybuchnął.

Antek Królikowski zawalczy o żonę, ale tylko na małym ekranie

Nic dziwnego, że kiedy pojawiły się doniesienia o Antku Królikowskim, który zamierza starać się o odzyskanie żony, fani nabrali nadziei na szczęśliwy finał historii aktora i Joanny Opozdy. Jednak czeka ich wielkie rozczarowanie.

Zgodnie z ustaleniami portalu Pomponik Antek Królikowski niebawem znowu zagości na małym ekranie. Aktor wcieli się w rolę jednego z bohaterów serialu "Mecenas Porada" stacji Polsat i to właśnie fikcyjna postać, a nie sam Królikowski będzie dążył do odzyskania ukochanej kobiety.

Zobacz także: Zobacz też: Antek Królikowski wywołał kilka afer. Teraz mówi, że jest chory

Antek Królikowski ma zagrać Sebastiana, męża Kasi, w którą wciela się z kolei Aleksandra Domańska. Bohater Królikowskiego właśnie wraca do Polski z Indii, gdzie przeszedł duchową przemianę i przemyślał, co jest dla niego naprawdę ważne w życiu. Doszedł do wniosku, że – małżeństwo z tytułową prawniczką.

Sebastian będzie dążył do naprawienia relacji z ukochaną, jednak Kasia nie ma ochoty wybaczać mężowi błędów. Zamiast tego prawniczka woli skupić się na relacji z nowym potencjalnym partnerem życiowym, czyli Aleksem (Antoni Pawlicki).

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić