aktualizacja 

Chodakowska mówi o zarobkach bez skrępowania. "Stać mnie praktycznie na wszystko"

111

Mówienie o pieniądzach nadal w Polsce jest tematem tabu. Nie każdy ma odwagę, aby mówić o tym bez krępacji. Na taki krok zdecydowała się Ewa Chodakowska.

Chodakowska mówi o zarobkach bez skrępowania. "Stać mnie praktycznie na wszystko"
Ewa Chodakowska (AKPA)

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Jest ona również autorką wielu poradników o diecie, zdrowym trybie życia i programów odchudzających oraz modelujących sylwetkę.

41-latka zaistniała w pierwszej kolejności na Facebooku, gdzie umieszczała swoje pierwsze treningi. Zasłynęła również tym, że odpisywała na każdy komentarz fanek.

Obecnie prowadzi własne firmy. Oprócz tego nie może narzekać na brak współprac z najpopularniejszymi markami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Paulina Krupińska o "Azja Express". Zdradza, dlaczego nie zabrała męża

Chodakowska: kasa zawsze była skutkiem ubocznym

Niedawno Ewa Chodakowska wzięła udział w projekcie Joanny Przetakiewicz wraz z Erą Nowych Kobiet "Pieniądze szczęście dają". Udzieliła również wywiadu portalowi "Plotek", w którym opowiedziała o sowich zarobkach. 

Moje pieniądze są uczciwie zarobione, jasna sprawa - mam kasę, zarabiam dużo pieniędzy. Natomiast ta kasa zawsze była jakimś skutkiem ubocznym tego, co robię. Gdybym miała pracować dla pieniędzy, to pewnie mogłabym teraz z mężem wyjechać gdzieś na drugi świata i żyć w sielance po ostatni dzień naszego życia - wyznała w rozmowie z "Plotkiem".

Podkreśliła, że stara się zachować chłodną głowę w zarządzaniu pieniędzmi. 

Staram się mieć rozsądną, fajną relację z pieniędzmi. Nigdy się chyba przez to nie odkleiłam, a przynajmniej mam taką nadzieję, ale to pewnie osoby z zewnątrz mogłyby to przeanalizować. Stać mnie praktycznie na wszystkie rzeczy, na które mam ochotę. Nie oznacza to jednak, że tym wszystkim się obwieszam, kupuję, ścigam - mówiła.

Dodała, że "rzeczy materialne nie dają jej takiej satysfakcji". 

Podróże dają mi satysfakcję, jedzenie. Potrafię dużo zapłacić za rachunek w restauracji. To jest dla mnie wielkie szczęście, że zrobiłam coś dobrego dla mojego ciała. Nie mam jednak potrzeby epatowania tym bogactwem. Oczywiście, są samochody, są ubrania markowe, ale myślę, że bez przesady - kontynuowała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić