Chwile grozy w programie TVP. Musieli ratować Kasię Cichopek

181

Katarzyna Cichopek najadła się nieco strachu podczas programu "Pytanie na śniadanie". W trakcie plenerowego wydania, które prowadziła w parze z Aleksandrem Sikorą, potrzebowała pomocy. Co takiego się wydarzyło?

Chwile grozy w programie TVP. Musieli ratować Kasię Cichopek
Problemy Katarzyny Cichopek (AKPA, TVP)

Katarzyna Cichopek niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Aktualnie znajduje się między innymi w obsadzie "Pytania na śniadanie". Szeregi śniadaniówki zasiliła w 2019 roku, zajmując tym samym miejsce obok Macieja Kurzajewskiego.

Ostatnio Cichopek pojawiła się w plenerowej odsłonie "Pytania na śniadanie". Partnerował jej Aleksander Sikora. W trakcie wejścia "na żywo" doszło do dość zaskakującej sytuacji.

Nieoczekiwany zwrot nastąpił przy okazji sadzenia roślin. Prowadząca nie przygotowała się odpowiednio do tego zadania. To bardzo szybko się zemściło.

To stało się nagle. Olek Sikora zareagował

Niewłaściwe obuwie dało się we znaki. Katarzyna Cichopek w pewnym momencie zaczęła zapadać się pod ziemię! Aleksander Sikora spostrzegł, że gwiazda traci równowagę i wówczas ruszył jej z pomocą.

Kasia się po prostu zapadła pod ziemię, tu w ogrodzie "Pytania na śniadanie" - mówił Sikora.

Cichopek była mocno ubawiona swoją nieporadnością. Pewnie trochę się przestraszyła, ale na szczęście to były tylko pozorne sceny grozy. Wszystko skończyło się dobrze, a Kasia mogła kontynuować uczestnictwo w programie.

Wyciągnęła jednak wnioski z zabawnej sytuacji. Do końca sceny stała nieruchomo. Starała się utrzymywać na palcach. To dlatego, by nie dotykać szpilkami gruntu. Takie rozwiązanie okazało się zbawienne - w kolejnych fragmentach programu już się nie zapadała.

Prezenterka otrzymała solidną lekcję. Teraz już powinna zdawać sobie sprawę z tego, że w przyszłości warto zatroszczyć się o wygodniejsze buty. W innym przypadku łatwo może dojść do skręcenia kostki czy też innej bolesnej kontuzji.

Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić