aktualizacja 

Czar prysł. Cichopek i Hakiel przyłapani pod kościołem

54

Córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela ma za sobą Pierwszą Komunię Świętą. Oczywiście rodzice towarzyszyli jej w wyjątkowym dniu. U boku aktorki i tancerza pojawili się rzecz jasna ich nowi partnerzy. "Fakt" zrelacjonował, co działo się przed kościołem.

Czar prysł. Cichopek i Hakiel przyłapani pod kościołem
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek (fot. AKPA)

Córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela po raz pierwszy w życiu przyjęła komunię świętą. Uroczystość miała miejsce w podwarszawskim Powsinie - w kościele pw. św. Elżbiety.

Przed kościołem pojawiła się Kasia Cichopek z Maciejem Kurzajewskim i Marcin Hakiel z partnerką Dominiką. "Fakt" podał, że rodzice Helenki sprawiali wrażenie pogodzonych. W pewnym momencie Kurzajewski zrobił im nawet wspólne zdjęcie.

Maciej Kurzajewski towarzyszący ubranej na biało Kasi Cichopek zrobił zdjęcia komunijne z Helenką, Adamem, Kasią i Marcinem, więc raczej nie było żadnych zgrzytów - przekazał tabloid.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wywiad z Piotrem Czaykowskim, Martyną Kaczmarek i Olą Kisiel

Po mszy czar prysł. Wszystko za sprawą tego, że Kasia nie zaprosiła byłego męża na przyjęcie komunijne, które zorganizowała w domu.

Cichopek doszła do wniosku, że ważniejszy jest wymiar duchowy niż materialny i uroczystości, ale po obiedzie w jej domu, Helenkę ma przejąć Marcin Hakiel, by zabrać córkę na spotkanie z jego rodzicami - relacjonował "Fakt".

Marcin Hakiel o komunii Helenki

Przed komunią Helenki głos zabierał Marcin Hakiel. W rozmowie z tygodnikiem "Wprost" wyznał, że nie doszedł do porozumienia z byłą żoną w kwestii organizacji przyjęcia.

Niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno. Stwierdziłem, że trzeba to przeżyć. Jest takie powiedzenie, że czas leczy rany, a ja nie do końca się z tym zgadzam. Wydaje mi się, że my sami je leczymy, że z biegiem czasu, jeżeli działamy i staramy się żyć według własnych zasad i w zgodzie ze sobą, jest coraz prościej - mówił.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić