o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Eurowizja 2021 z publicznością. Pojawi się ponad 3 tys. osób

0
Podziel się

Eurowizja 2021 odbędzie się z udziałem publiczności. Rząd Holandii wyraził zgodę, aby na to, aby pojawili się widzowie. Pomimo to wszyscy są przygotowani do alternatywnej wersji konkursu, czyli zdalnej.

Eurowizja 2021 z publicznością. Pojawi się ponad 3 tys. osób
Eurowizja odbędzie się przy obecności publiczności. (Getty Images)
bEEuIHhh

Eurowizja 2021 odbędzie się z udziałem publiczności. Jak informuje BBC, rząd Holandii wyraził zgodę, aby widzowie pojawili się na występach.

Rząd Holandii wyraził zgodę na 3,5 tysiąca widzów. Europejska Unia Nadawców, czyli organizator imprezy przygotowuje się do tego, że na w Ahoy Rotterdam faktycznie pojawi się publiczność. Ostateczna decyzja zostanie jednak podjęta tuż przed Eurowizją i będzie miała na nią wpływ sytuacja epidemiczna w całej Europie.

bEEuIHhj

Eurowizja 2021 na pewno się odbędzie

Organizatorzy zapewnili także, że Eurowizja 2021 na pewno się odbędzie. Nie zostanie odwołana, nawet jeśli uczestnicy nie będą mogli przyjechać.

Zobacz także: Viki Gabor o swojej karierze. "Nie mam takiego dzieciństwa jak inni"

Wszystkie kraje biorące udział w konkursie musiały do 26 marca nagrać zapasowe występy. Nagrania zostaną wykorzystane, jeśli dany reprezentant nie będzie mógł pojawić się w Rotterdamie lub gdy organizatorzy podejmą decyzję o zdalnym konkursie.

bEEuIHhp

Już wcześniej w Holandii zezwolono na kilka większych imprez. W marcu na festiwal muzyczny wpuszczono 1,5 tys. fanów, a na sobotnich kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w piłce nożnej pojawiło się 5 tys. widzów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEuIHhK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić