Fanki Marcina Mroczka oszaleją z zachwytu. Gorące fotki!

8

Marcin Mroczek dopiął swego. Zażegnał problemy zdrowotne i dołączył do rodziny wypoczywającej na Zanzibarze. Za pośrednictwem Instagrama pochwalił się już fotkami z relaksu w rajskim miejscu.

Fanki Marcina Mroczka oszaleją z zachwytu. Gorące fotki!
Marcin Mroczek (AKPA)

Niedawno Marcin Mroczek przeżył prawdziwy dramat. Żona zabrała dzieci i poleciała na Zanzibar, a on został w domu - sam jak palec! Wszystko za sprawą tego, że borykał się z problemami zdrowotnymi.

Z naszymi podróżami zaplanowanymi z dużym wyprzedzeniem i starannością o każdy szczegół (podróżując z dziećmi staramy się ogarnąć przynajmniej nocleg) bywa przeważnie pod górę. To już kolejny wyjazd gdzie choroba pokrzyżowała nam plany. Tym razem moja. I choć czuje się już dobrze to pierwszy tydzień naszych wakacji spędzam w domu, kilka godzin lotu od rodzinki "Nie muszę Wam mówić co czuję". Niestety czasem nie mamy wpływu na to, jaki scenariusz napisze nam życie - podkreślał Mroczek na Instagramie.

Na szczęście aktor znany m.in. z "M jak miłość" uporał się z problemami. Zażegnał chorobę i dołączył do rodziny. Teraz razem z najbliższymi ładuje akumulatory na Zanzibarze.

Marcin Mroczek pokazał się bez koszulki!

Pobyt na Zanzibarze Mroczek relacjonuje na Instagramie. Ostatnio wrzucił tam fotki, na których pozuje bez koszulki. Jego fanki z pewnością są zachwycone.

Pod zdjęciami podzielił się interesującymi przemyśleniami. Nawiązał do stylu życia na Zanzibarze.

"Pole, pole" to w dosłownym tłumaczeniu "Powoli, powoli" ale to też styl życia na Zanzibarze. Po raz kolejny przyjechałem i uczę się tego podejścia do własnych spraw i codziennych trudności - zaznaczył Mroczek.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić