aktualizacja 

Gdy rodzice zobaczyli dziecko po porodzie, zaniemówili. Lekarze również

13

O tym, że dzieci rodzą się z drobnymi włoskami na głowie, wie każdy. Jednak ten przypadek noworodka dosłownie zszokował użytkowników TikToka, szczególnie fanów Sary i Derika.

Gdy rodzice zobaczyli dziecko po porodzie, zaniemówili. Lekarze również
Ojciec dziecka był nieźle zdziwiony! (Fot.: @sarbeeston; Źródło: TikTok)

Sarah Beeston była już w 9. miesiącu ciąży. Czekała na poród, który, miał być w jej życiu niezwykłym doświadczeniem. I był. Jednak nie z powodów, z których zwykle jest "niezwykły".

W końcu ten ekscytujący, ale i pełen strachu dzień nadszedł. Oprócz wielkiej miłości, jaką obdarzyła dziecko matka zaraz po udanym porodzie bez komplikacji, wkrótce również inne emocje pojawiły się na sali porodowej.

Kiedy zarówno Sarah, jak i Derik popatrzyli na swoje dziecko, poczuli ogromne zakłopotanie. Nic dziwnego, w końcu chłopczyk urodził się... z bujną czupryną koloru blond!

Wyjątkowe dziecko pary z Oahu na Hawajach. Od pierwszego dnia miało bujną czuprynę

Jak podaje portal Parenting, rodzice spodziewali się, że dziecko urodzi się najprawdopodobniej łyse. Tak również twierdzili lekarze prowadzący ciążę Sary.

Tymczasem jednak stało się inaczej, a bobas jest dziś gwiazdą Internetu. Pokochały go miliony internautek, które wciąż i wciąż zachwycają się nowymi filmami, których syn Sary jest bohaterem.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić