Hakiel w końcu ją pokazał. Tak wygląda następczyni Cichopek

117

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek znalazł nową partnerkę - została nią tajemnicza Dominika. O kobiecie wiadomo niewiele. 39-letni tancerz mocno chroni jej prywatność i zazwyczaj nawet nie pokazuje twarzy ukochanej. Teraz zrobił wyjątek.

Hakiel w końcu ją pokazał. Tak wygląda następczyni Cichopek
Marcin Hakiel z partnerką (Instagram)

Oficjalna informacja o rozstaniu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek obiegła media w marcu 2022 roku. Już w sierpniu doszło do rozwodu tej pary. Celebryci bardzo szybko znaleźli nowych partnerów.

Katarzyna Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim. Marcin Hakiel nawiązał natomiast relację z tajemniczą Dominiką. Ostatnio zakochani wybrali się na urlop nad polskie morze.

Przy tej okazji Dominika i Marcin zapozowali do wspólnego zdjęcia. Co ciekawe, tym razem partnerka Hakiela nie zasłoniła twarzy. Uśmiechnęła się w stronę obiektywu, stojąc przy ukochanym na sopockiej plaży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dlaczego Karol Wiśniewski zrezygnował z zakupy Lamborghini?

Internauci mogą więc zobaczyć Dominikę niemal w pełnej krasie. Wygląda na to, że Marcin promienieje u boku nowej partnerki. Czas pokaże, jak rozwinie się ich relacja.

Marcin Hakiel nie pokazywał twarzy partnerki. Dlaczego?

Hakiel od początku relacji z Dominiką bardzo troszczy się o jej prywatność. Przez długi czas totalnie unikał pokazywania twarzy partnerki. Dlaczego postępował w ten sposób? Jakiś czas temu wszystko wyjaśnił. Wyraźnie dał wtedy do zrozumienia, że taka jest wola Dominiki.

Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości - zaznaczał Marcin za pośrednictwem instagramowego profilu.

Wszystko wskazuje na to, że Dominika nieco zmieniła podejście. Kto wie, być może w kolejnych tygodniach znów będzie pozować u boku Marcina...

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić