Internauci drwią z Joanny Moro. Wszystkiemu winne TVP!

4

Internauci są bezlitośni dla Joanny Moro. Wszystko za sprawą "jej wykonania" piosenki "La Plage De Saint Tropez" podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Jak doszło do tego, że wszyscy zobaczyli kompromitujące nagranie? Jest komentarz z TVP.

Internauci drwią z Joanny Moro. Wszystkiemu winne TVP!
Joanna Moro w akcji (fot. AKPA)

To był szczyt żenady. Mnóstwo widzów usłyszało koszmarne wykonanie hitu "La Plage De Saint Tropez" grupy Army of Lovers. Po tym, co można było usłyszeć w TVP, na Joannę Moro spadły gromy. Czy to właśnie do niej należał fałszujący głos? Okazuje się, że nie.

Zarejestrowane fałszowanie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki nie należy w rzeczywistości do pani Joanny Moro, tylko do tancerki symulującej śpiewanie w chórkach. Omyłkowo został uruchomiony mikrofon z podsłuchem, który ujawniła emisja. Podczas programów na żywo zdarzają się różne okoliczności, w związku z tym bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację - powiedział Pudelkowi anonimowy pracownik Telewizji Polskiej.

Przekazał też, że wyciągnięto konsekwencje. - Zostały wyciągnięte konsekwencje w stosunku do osoby obsługującej show oraz tancerki, która nie miała w wytycznych wydawania żadnych dźwięków. Jej rolą było poruszanie ustami oraz taniec, niestety także przez jej pomyłkę doszło do ośmieszenia zarówno wydarzenia organizowanego przez TVP, jak i pani Joanny Moro - dodał.

Być może sytuacja ta nie miałaby miejsca, gdyby pani Joanna zdecydowała się na śpiewanie na żywo. Joanna Moro zastrzegła, że woli występ z playbacku, dzięki temu mogła skupić się na choreografii bez rozpraszania się. Prosimy o wyrozumiałość w stosunku do Pani Joanny Moro, która jest cenioną aktorką. W tym wypadku odpowiedzialność za wpadkę ponosi TVP - podsumował pracownik stacji.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Głośno o Joannie Moro. Internauci drwią na potęgę!

Ta wpadka sprawiła, że na Joannę Moro spadła lawina hejtu. O kompromitującym incydencie głośno jest chociażby na Twitterze. Co piszą internauci?

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić