Wejście smoka. "Piasek" debiutuje w "Tańcu z Gwiazdami" i uderza w TVP

50

Jeszcze niedawno Andrzej Piaseczny oceniał uczestników programu TVP "The Voice". Teraz natomiast został jurorem "Tańca z gwiazdami". Przy okazji debiutu postanowił wbić szpilę Telewizji Polskiej.

Wejście smoka. "Piasek" debiutuje w "Tańcu z Gwiazdami" i uderza w TVP
Andrzej Piaseczny (akpa)

Andrzej Piaseczny ma za sobą debiut w "Tańcu z gwiazdami". Do tanecznego show przeniósł się po tym, jak został usunięty z TVP.

Podobno do telewizji zadzwonił sam "towarzysz Winnicki", jak żartobliwie nazywamy ze znajomymi prezesa Kaczyńskiego - rzecz wzięta z kultowego serialu "Alternatywy 4", pasuje idealnie - powiedział, żeby mnie zdjęli ze wszystkich anten TVP - mówił Piaseczny w "Dużym Formacie".

Mówił też, że "padł zakaz rozmów z nim dla dziennikarzy z mediów zarządzanych przez Orlen".

Nie boję się wycięcia z mediów publicznych. Przyjdzie zaraz walec, wszystko rozjedzie, zaczniemy od początku - zaznaczał.

Debiut Andrzeja Piasecznego. Pamiętał o TVP

W poniedziałkowy wieczór Andrzej Piaseczny zameldował się na fotelu jurora "Tańca z gwiazdami". Przed zajęciem swojego miejsca zdecydował się na kąśliwe słowa w stronę TVP.

Nie wiem, czy państwo wiedzą, ale tam obok jest studio, gdzie nagrywają inne show i ja zabłądziłem, ale się okazało, że tam postawili bariery - podkreślił.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić