aktualizacja 

"Iza znika z anteny Polsatu". Gwiazda zmienia pracę

29

Izabela Janachowska niespełna dwa lata temu zamieniła TVN na Polsat. Otrzymała tam nowy program o ślubach i dołączyła do ekipy "Tańca z gwiazdami". Teraz natomiast pojawiły się dość zaskakujące doniesienia. Wynika z nich, że Janachowską czeka kolejna rewolucja!

"Iza znika z anteny Polsatu". Gwiazda zmienia pracę
Iza Janachowska (Licencjodawca, AKPA)

Izabela Janachowska rozpoznawalność zyskała dzięki show "Taniec z gwiazdami". W tym programie występowała jako tancerka jeszcze wtedy, gdy był on emitowany przez TVN. Później Janachowska zaczęła pojawiać się w kobiecym kanale TVN.

Prowadziła różne programy o tematyce ślubnej. Szybko zyskała wielu zwolenników. Sympatycy Izy doceniali jej otwartość, poczucie humoru i charyzmę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Socha o zarobkach na Instagramie: "Jego brak byłby odczuwalny"

W połowie 2021 roku Iza postanowiła zmienić stację. Porzuciła TVN, by rozpocząć kooperację z Polsatem. Otrzymała program "Pogotowie ślubne Izabeli Janachowskiej", a poza tym została zaproszona do prowadzenia show "Taniec z gwiazdami".

Po tym, jak w Polsacie rządzić zaczął Edward Miszczak, pojawiły się wieści, że Janachowska ma odejść ze stacji. To dlatego, że dwa lata wcześniej opuściła TVN, gdy on był tam dyrektorem. "Super Express" spostrzega, że Miszczak podobno nie lubi gwiazd, które od niego uciekają.

To koniec Izabeli Janachowskiej w Polsacie?!

O szczegółach ponownego transferu w rozmowie z "SE" opowiedział informator z Polsatu. - Iza znika z anteny Polsatu i znów ma pracować dla TVN. Podobno nie przepadają za sobą z Miszczakiem. Widocznie on ma do niej żal - zaznaczył.

Iza ma wrócić do TVN - podsumował informator.

Na antenie Polsatu dochodzi do sporych zmian. Już jakiś czas temu gruchnęła informacja o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej i odejściu Piotra Gąsowskiego. Oni opuścili szeregi ekipy związanej z popularnym programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Trzeba przyznać, że dzieje się bardzo dużo, a nie można wykluczyć kolejnych roszad!

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić