Jackowski miał wizję. Nie ma wątpliwości, co się stanie podczas matur

686

Matura 2022 zbliża się wielkimi krokami. Już 4 maja rozpoczną się pierwsze egzaminy. Jasnowidz Jackowski zdradził, czy tegoroczna matura będzie trudna.

Jackowski miał wizję. Nie ma wątpliwości, co się stanie podczas matur
Jasnowidz Krzysztof Jackowski (YouTube, YouTube)

Matura 2022 coraz bliżej. Pierwsze arkusze CKE, uczniowie dostaną już 4 maja. Co czeka ich w tym roku i czy matura 2022 będzie trudna? Na to pytanie odpowiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Pierwszym egzaminem, z którym będą musieli zmierzyć się tegoroczni maturzyści będzie podstawa z języka polskiego. Drugiego dnia, 5 maja, czeka na nich matura 2022 z matematyki podstawowej. Trzeciego, 6 maja, przyjdzie pora na język angielski.

Zdaniem jasnowidza Jackowskiego, tegoroczni maturzyści będą zaskoczeni. Matura 2022 jak co roku przyniesie wiele stresu. Po wszystkim ma okazać się jednak, że tegoroczny egzamin dojrzałości nie będzie trudny i okaże się "bułką z masłem".

Czy matura 2022 będzie trudna?

Jak przewidział jasnowidz Krzysztof Jackowski, tegoroczna matura będzie zaskakująco łatwa. - W moim poczuciu matury będą, jak co roku, zaskakujące, ale po stresie okaże się, że zaskakująco łatwe - powiedział "Super Expressowi".

Nie będą one trudne. Być może nie będą trudne, bo czasy mamy trudne i może w ten sposób uczniowie będą trochę inaczej potraktowani - podsumował jasnowidz Jackowski wizję o maturach 2022.
Zobacz także: Matura 2021. Zadaliśmy warszawiakom pytania z poprzednich lat
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić