aktualizacja 

Jackowski opowiedział o planach Putina. "Wydzielenie trzech stref"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski jakiś czas temu podzielił się swoimi przewidywaniami dotyczącymi planów Władimira Putina. Zaznaczał, że prezydent Rosji chce utworzyć trzy strefy wokół Ukrainy.

Jackowski opowiedział o planach Putina. "Wydzielenie trzech stref"
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski mówił w transmisji na YouTube, że Putin planuje wydzielenie wokół Ukrainy "trzech stref". - Przyciskanie się poszerzy, nie będzie działań militarnych. On myśli o wpuszczeniu na Ukrainę potajemnie jednostek wyszkolonych ludzi - zaznaczał jakiś czas temu.

To specjalnie wyszkolone osoby, które będą robiły jakąś sieć. Jest szykowana akcja, że żołnierze będą małymi grupkami wchodzić na terytorium Ukrainy. Ci ludzie będą zakładać jakieś ładunki w jakichś ważnych obiektach, przemysłowych lub militarnych - dodawał.

Wiadomo, że po części ta wizja na pewno się nie spełni. Jackowski mówił bowiem o tym, że "nie będzie działań militarnych", a tymczasem w czwartek Rosja dokonała inwazji na Ukrainę.

Władimir Putin planuje huczną prezentację?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówił też o tym, że Rosja już niebawem zademonstruje całemu światu swoje najnowocześniejsze samoloty. Przewiduje, że będzie to wielki szok dla całego świata. Prezentacja ma być huczna, by nikt jej nie pominął.

Duszenie Europy może się pogłębić. Rosja może pójść w jakiś układ z Chinami, na przykład gospodarczy i przez to Europę może traktować po macoszemu. Mam wrażenie, że Putin ma Ukrainę za zakładnika, by Europa lub państwa NATO były niepewne skomasowanych sił przy wschodniej granicy - mówił Jackowski.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić