Jadwiga Barańska chciała już umierać. Nagle doszło do przełomu

6

Przed kilkoma dniami pojawiły się fatalne wieści na temat Jadwigi Barańskiej. Była w bardzo złym stanie i już żegnała się z życiem. Pęknięte biodro i pogarszający się wzrok sprawiły, że aktorka prosiła bliskich, by pozwolili jej odejść. Teraz napłynęły pozytywne wieści na temat jej kondycji zdrowotnej.

Jadwiga Barańska chciała już umierać. Nagle doszło do przełomu
Jadwiga Barańska, Jerzy Antczak (Licencjodawca, AKPA)

Jerzy Antczak informował o poważnych perturbacjach zdrowotnych Jadwigi Barańskiej. Jej mąż wyjaśniał, że zaczyna tracić wzrok, a na domiar złego upadła na kamienie, co sprawiło, że uszkodziła biodro i przestała chodzić.

Problemy sprawiły, że Barańska podupadła pod kątem mentalnym. Na szczęście w końcu napłynęły pozytywne wieści.

Kochani przyjaciele, wasze modlitwy i czułość sprawiły, że przed chwilą Jadzia wstała z pościeli i o własnych siłach doszła do łazienki - 15 kroków. Prosi, aby przekazać wam jej bezgraniczną wdzięczność i miłość! - napisał na Facebooku Jerzy Antczak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marta Wierzbicka o powrocie do serialu Na Wspólnej

Jadwiga Barańska chciała odejść

Przed kilkoma tygodniami lekarze zdiagnozowali u Jadwigi Barańskiej niemały problem. Chodzi o schorzenie rogówki lewego oka. Jej stan określano jako poważny. Aktorce groziła nawet utrata wzroku.

Życie bez wzroku nie ma sensu. Lepiej odejść - miała wówczas powiedzieć do swoich bliskich.

A był to dopiero początek problemów. Później - jak relacjonował w sieci Jerzy Antczak - jego małżonka zaliczyła groźny wypadek.

Jadwiga upadła przodem ciała na kamienie. Straciła przytomność i trzeba było wezwać pogotowie. W szpitalu dokonano prześwietleń i okazało się, że jeden z kręgów jest nieco przesunięty, ponadto w prawym biodrze nastąpiło pęknięcie. Jeżeli przesunięcie kręgu okazało się możliwe, to z uwagi na wiek biodro nie może być operowane i trzeba czekać, aż nastąpi samoistny zrost - pisał.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić