Kamil Różycki
Kamil Różycki| 

Jakimowicz pokazał szokujące zdjęcia. Rodzina zmarłego zareagowała

Kolejne skandaliczne zachowanie w wykonaniu Jarosława Jakimowicza. Tym razem były pracownik TVP opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia ciała zamordowanego 10 kwietnia w Szwecji Polaka. Jak wskazywał, otrzymał je od ojca ofiary, który zgodzić miał się również na ich publikację. Po prośbach innych członków rodziny zmarłego usunął zdjęcia.

Jakimowicz pokazał szokujące zdjęcia. Rodzina zmarłego zareagowała
Jarosław Jakimowicz z kolejnym skandalem (AKPA, Filip Radwanski)

Jarosław Jakimowicz wywołał skandal. Opublikował w środę 17 kwietnia post, w którym pokazał zdjęcia zamordowanego w Szwecji 39-letniego Michała. Jak twierdzi, otrzymał je od jego ojca, który miał zgodzić się na ich publikacje.

Jurek, mój przyjaciel, ojciec Michała przesłał mi bardzo dużo zdjęć i udzielił zgody na publikację. Wybrałem kilka najmniej drastycznych.  Zmieniłem kolor jednego z nich. Dlaczego mi je przesłał? Bo wie, jakie jest moje zdanie na temat takiej polityki - czytamy w poście.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cztery ciała w kamienicy na Woli. Przerażające nagranie z miejsca zbrodni

Rodzina ofiary zareagowała

Post z wiadomych względów wzbudził ogromne oburzenie sporej części internautów. Jakimowicz całą tragedię wykorzystał do agitacji politycznej, mówiąc m.in. o tym, że "Michał to ofiara zgubnej, utopijnej polityki multikulti".

Jak się później okazało, wśród komentujących byli także członkowie rodziny zamordowanego Michała. Zaapelowali do Jakimowicza, by ten usunął opublikowane zdjęcia. Zwrócili się także z prośbą do internautów o nieudostępnianie ich w internecie, tak by uchronić syna ofiary przed ich zobaczeniem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wskazali, że zarówno bliscy zamordowanego Michała, jak i on sam by tego nie chcieli. Podkreślili również, że z oczywistych przyczyn stan psychiczny ojca 39-latka nie jest najlepszy, przez co jego decyzje mogą nie być w pełni racjonalne. W odpowiedzi na te wiadomości Jarosław Jakimowicz usunął zdjęcia ofiary ze swojego Facebooka.

Odezwali się do mnie inni członkowie rodziny z prośbą o skasowanie zdjęć Michała. Tak jak wcześniej napisałem, zgodę na piśmie dostałem od Jurka, który je zrobił. Oczywiście spełniam ich prośbę - dodał do postu po interwencji Jakimowicz.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić