Janusz Korwin-Mikke o życiu intymnym. "Trudne i skomplikowane"

40

Janusz Korwin-Mikke już niejednokrotnie udowadniał, że nie ma dla niego tematów tabu. Ostatnio doświadczony polityk po raz kolejny uzewnętrznił się na temat swojego życia intymnego. To, co powiedział na temat relacji z młodszą o 44 lata żoną Dominiką, jest co najmniej zaskakujące.

Janusz Korwin-Mikke o życiu intymnym. "Trudne i skomplikowane"
Janusz Korwin-Mikke (AKPA, )

Janusz Korwin-Mikke poznał Dominikę w 2009 roku. Już wówczas kobieta interesowała się polityką. Działa w Unii Polityki Realnej.

Miałam 22 lata, zacznijmy od tego, że byłam wielkim sympatykiem jego osoby i poglądów, zachwycałam się nim, jak wiele kobiet, które się nim fascynują. (...) - opowiadała małżonka polityka w wywiadzie z Maliną Błańską, który został przeprowadzony w 2019 roku.

- Byłam jedną z wielu, a on zwróci na mnie uwagę, przechodziłam obok ciasnym przejściem, wpatrzona jak zawsze w prezesa... i on powiedział: "Nie mogę oderwać oczu od pani oczu", a ja mówię: "Niech pan nie odrywa" no i się zaczęło - dodała.

Zauroczyła się bardzo szybko. Para stanęła na ślubnym kobiercu. Ten związek oczywiście od początku budził sporo emocji. Wszystko za sprawą dużej różnicy wieku - Dominika jest młodsza od Janusza aż o 44 lata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To Kaczyński zdecydował ws. Mejzy? "Zależało mu na tym"

Małżonka polityka nie ukrywała, że jest on bardzo romantyczny. - Pamiętam, jak wyszedł po mnie na stację, na wczesnym etapie znajomości. Myślałam, czy przyjdzie, wystawiam przez okno głowę, a on stoi z kwiatami, z bukietem róż mnie przywitał! - wspominała.

Janusz Korwin-Mikke o życiu intymnym

Tymczasem głos postanowił zabrać Janusz Korwin-Mikke. Współprzewodniczący Konfederacji ujawnił, jak wygląda jego życie intymne. - Moja żona jest katolicką feministką. A posiadanie w łóżku katolickiej feministki jest trudne i skomplikowane - zaznaczył otwarcie w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Porządna feministka musi się domagać szacunku. I ja to oczywiście szanuję. To jest zupełnie dla mnie naturalne - podsumował.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić