aktualizacja 

Jelonek i Kubiak z "Prince Charming" zdecydowali się na adopcję. Nie ukrywają szczęścia

44

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak z programu "Prince Charming" zdecydowali się na adopcję! Nowym członkiem rodziny pochwalili się na Instagramie.

Jelonek i Kubiak z "Prince Charming" zdecydowali się na adopcję. Nie ukrywają szczęścia
Para z Prince Charming zdecydowała się na adopcję psa. (Instagram, Jacek Jelonek)

Jesienią ubiegłego roku po raz pierwszy w Polsce zaczęto emitować program randkowy dla gejów - "Prince Charming". W nowym reality-show 13 mężczyzn zabiegało o względy jednego kawalera. Wszyscy mieszkali razem w odciętej od świata wilii. Tytułowym księciem pierwszej edycji był Jacek Jelonek.

Para z "Prince Charming" zdecydowała się na adopcję

Jacek Jelonek po kilku miesiącach zdecydował się stworzyć relację z Oliwierem Kubiakiem. Panowie do dziś są razem, a ich miłość kwitnie. Na Instagramie pochwalili się niedawno, że zostali rodzicami... pieska.

And just like that… we became parents! Te białe chmurki od samego początku skradły nasze serca i zanim w ogóle zaczęliśmy wyobrażać sobie życie z psiakiem, odbyliśmy niezliczoną ilość rozmówców na ten temat. Odtwarzaliśmy różne scenariusze, ale też szukaliśmy informacji, o tym, jak wygląda życie z małym Samoyedem. Fluff witaj w domu – napisali na Instagramie.

Mały Fluff skradł serca fanom, którzy chętnie komentowali post. Pojawiły się także komplementy i gratulacje z okazji adopcji psa.

Panowie nie wykluczają w przyszłości ślubu i adopcji dziecka. Do tych tematów podchodzą jednak bardzo ostrożnie, wiedząc, że w mało tolerancyjnej Polsce może to być źle przyjęte. Dziecko adoptowane przez parę homoseksualną może nie mieć łatwej przyszłości.

Wiadomo, że bycie rodzicem wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Wydaje mi się, że trzeba naprawdę czuć, że jest się zdecydowanym na dziecko. W przypadku par homoseksualnych, to ta decyzja musi być jeszcze bardziej przemyślana, bo wiadomo, że to dziecko może mieć problem z bycia dzieckiem pary homoseksualnej, przynajmniej u nas w kraju. Myślę, że jest to decyzja, którą trzeba przemyśleć – powiedział dla Jastrząb Post Oliwer.

Jacek Jelonek zgodził się ze swoim partnerem. Powiedział, że trzeba wziąć pod uwagę brak tolerancji, jaki może spotkać to dziecko np. w szkole. "Ten strach przed tym, co ono by przechodziło w szkole jest chyba większy niż chęć posiadania dziecka" - wyznał.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Skąd się Mai Sablewskiej bierze potrzeba epatowania nagością?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić