Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|
aktualizacja

Jelonek i Kubiak z "Prince Charming" zdecydowali się na adopcję. Nie ukrywają szczęścia

31
Podziel się:

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak z programu "Prince Charming" zdecydowali się na adopcję! Nowym członkiem rodziny pochwalili się na Instagramie.

Jelonek i Kubiak z "Prince Charming" zdecydowali się na adopcję. Nie ukrywają szczęścia
Para z Prince Charming zdecydowała się na adopcję psa. (Instagram, Jacek Jelonek)

Jesienią ubiegłego roku po raz pierwszy w Polsce zaczęto emitować program randkowy dla gejów - "Prince Charming". W nowym reality-show 13 mężczyzn zabiegało o względy jednego kawalera. Wszyscy mieszkali razem w odciętej od świata wilii. Tytułowym księciem pierwszej edycji był Jacek Jelonek.

Para z "Prince Charming" zdecydowała się na adopcję

Jacek Jelonek po kilku miesiącach zdecydował się stworzyć relację z Oliwierem Kubiakiem. Panowie do dziś są razem, a ich miłość kwitnie. Na Instagramie pochwalili się niedawno, że zostali rodzicami... pieska.

And just like that… we became parents! Te białe chmurki od samego początku skradły nasze serca i zanim w ogóle zaczęliśmy wyobrażać sobie życie z psiakiem, odbyliśmy niezliczoną ilość rozmówców na ten temat. Odtwarzaliśmy różne scenariusze, ale też szukaliśmy informacji, o tym, jak wygląda życie z małym Samoyedem. Fluff witaj w domu – napisali na Instagramie.

Mały Fluff skradł serca fanom, którzy chętnie komentowali post. Pojawiły się także komplementy i gratulacje z okazji adopcji psa.

Panowie nie wykluczają w przyszłości ślubu i adopcji dziecka. Do tych tematów podchodzą jednak bardzo ostrożnie, wiedząc, że w mało tolerancyjnej Polsce może to być źle przyjęte. Dziecko adoptowane przez parę homoseksualną może nie mieć łatwej przyszłości.

Wiadomo, że bycie rodzicem wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Wydaje mi się, że trzeba naprawdę czuć, że jest się zdecydowanym na dziecko. W przypadku par homoseksualnych, to ta decyzja musi być jeszcze bardziej przemyślana, bo wiadomo, że to dziecko może mieć problem z bycia dzieckiem pary homoseksualnej, przynajmniej u nas w kraju. Myślę, że jest to decyzja, którą trzeba przemyśleć – powiedział dla Jastrząb Post Oliwer.

Jacek Jelonek zgodził się ze swoim partnerem. Powiedział, że trzeba wziąć pod uwagę brak tolerancji, jaki może spotkać to dziecko np. w szkole. "Ten strach przed tym, co ono by przechodziło w szkole jest chyba większy niż chęć posiadania dziecka" - wyznał.

Zobacz także: Skąd się Mai Sablewskiej bierze potrzeba epatowania nagością?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
AA77MM
miesiąc temu
Dobry krok.
derek
miesiąc temu
Leżę i kwiczę od śmiechu.
CNNNC
miesiąc temu
Co z tego pieska wyrosnie ??
Żona geja
miesiąc temu
Szkoda, że nie ma drugiej edycji programu, w tym kraju jest jeszcze tyle do zrobienia w tym temacie. Ciemnogród I brak tolerancji dla drugiego człowieka to tematy powszednie.
Renata
miesiąc temu
Życzę powodzenia i radości. Wam chłopaki i piesiowi
Marek
miesiąc temu
Fajnie
kałimocz
miesiąc temu
to który którego "zaadoptował" ?
Mdr, 3, 13-19...
miesiąc temu
15 Wspaniałe są owoce dobrych wysiłków, i korzeń mądrości niezniszczalny. 16 Dzieci zaś cudzołożników nie osiągną celu, zniknie potomstwo nieprawego łoża. 17 Jeśli nawet żyć będą długo – za nic będą uważani i w końcu niechlubna będzie ich starość. 18 A jeśli wcześnie pomrą, będą bez nadziei i bez pociechy w dzień sądu, 19 bo straszny jest kres plemienia grzesznego
Mdr, 1, 12-16...
miesiąc temu
Grzech wiedzie do śmierci 12 Nie dążcie do śmierci przez swe błędne życie, nie gotujcie sobie zguby przez czyny swych rąk! 13 Bo śmierci Bóg nie uczynił i nie cieszy się z zagłady żyjących. 14 Stworzył bowiem wszystko po to, aby było, i byty tego świata niosą zdrowie: nie ma w nich śmiercionośnego jadu ani władania Otchłani na tej ziemi. 15 Bo sprawiedliwość jest nieśmiertelna. 16 Występni zaś ściągają śmierć na siebie czynem i słowem, marnieją, uważając ją za przyjaciółkę, i zawierają z nią przymierze, zasługują bowiem na to, aby do niej należeć.
Sambor
miesiąc temu
Dziecko ma prawo naturalne do matki i ojca. Porządek ustanowiony przez naturę a dla wierzących przez Boga. Sodoma i Gomora kwitnie w zgniłym świecie. Do czasu
relaista
miesiąc temu
" że zostali rodzicami... pieska." Do kogo podobny?! Do mato czy tamo?
Syr, 16, 1-14...
miesiąc temu
6 W zgromadzeniu grzeszników zapalił się ogień i przeciw narodowi buntowniczemu gniew się rozżarzył. 7 Nie przepuścił [Pan] starodawnym olbrzymom, którzy się zbuntowali ufni w swą siłę. 8 Nie darował współmieszkańcom Lota, których odrzucił ze wstrętem z powodu ich pychy. 9 Nie miał miłosierdzia nad narodem zatracenia, nad usuniętymi z powodu ich grzechów. 10 Podobnie nad sześciuset tysiącami pieszych, którzy zebrali się w twardości swego serca. 11 I chociażby był tylko jeden twardego karku, byłoby dziwne, gdyby został bez kary. Ma Pan miłosierdzie, ale i zapalczywość, hojny w zmiłowanie, ale i gniew wylewa. 12 Jak wielkie miłosierdzie, tak wielka jest też Jego surowość, sądzi człowieka według jego uczynków.
Ble
miesiąc temu
Obrzydliwość
Błażej
miesiąc temu
Świat schodzi na psy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić