oprac. Magdalena Sawicka| 

Jerzy Stuhr znów przed kamerami! Zagra w zagranicznej produkcji

27

Aktor powrócił do zdrowia i na plan zdjęciowy. Jerzy Stuhr jest właśnie w Turynie, ponieważ wystąpi we włosko-kanadyjskiej produkcji.

Jerzy Stuhr znów przed kamerami! Zagra w zagranicznej produkcji
Jerzy Stuhr znów na planie zdjęciowym (AKPA, Michal Lepecki)

W ostatnich latach Jerzy Stuhr miał poważne problemy ze zdrowiem. Przeszedł zawał serca (w 2016 r.) i udar mózgu (w 2020 r.). Co zrozumiałe, aktor potrzebował długiej rekonwalescencji, dlatego też wycofał się z życia publicznego i artystycznego. Jak informuje PAP, już niedługo Jerzego Stuhra znów będzie można zobaczyć na ekranie, ponieważ wrócił już do pracy.

Obecnie aktor jest w Turynie i bierze udział w nagraniach do włosko-kanadyjskiej produkcji. Wiadomo o niej jak na razie tyle, że ma podejmować temat niemarnowania żywności. Jej reżyser wcześnie znajdował się włoskimi edycjami programów "MasterChef" i "Hell's Kitchen".

Jak wynika z informacji włoskiej agencji Ansa, "Nie umrę z głodu" Umberto Spinazzoli będzie "pełną poezji opowieścią o znanym szefie kuchni, którego błyskotliwa kariera zakończyła się katastrofą i bezdomnością". Filmowy mistrz kuchni podnosi się z dna i podejmuje walkę z problemem marnowania jedzenia

Zobacz także: Najdłuższe związki w polskim show-biznesie. Rekordziści są ze sobą od 50 lat

Nie jest to jedyna włoska propozycja, jaką otrzymał polski aktor. Niebawem ma podobno zagrać w najnowszym filmie Nanniego Morettiego.

Natomiast polscy fani Jerzego Stuhra nie muszą jednak czekać na zagraniczne produkcje. Już niebawem do kin trafi film "Sonata". Wcielił się w nim w lekarza, prof. Henryka Skarżyńskiego.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić