Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Justyna Steczkowska była z nią do samego końca. "Nie wstydzę się tego"

162

Justyna Steczkowska nigdy nie ukrywała, że jest bardzo rodzinną osobą. Dlatego mocno przeżyła, gdy w listopadzie 2020 roku zmarła jej ukochana mama, która ostatnie lata swojego życia spędziła z piosenkarką u niej w domu. W rozmowie z nami jurorka "The Voice of Poland" opowiada, jak obecnie wygląda jej życie bez mamy. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Justyna Steczkowska była z nią do samego końca. "Nie wstydzę się tego"
Justyna Steczkowska wspomina ukochaną mamę (AKPA, Instagram)

Dla Justyny Steczkowskiej śmierć ukochanej mamy Danuty w listopadzie 2020 roku była prawdziwym ciosem. W ostatnich latach kobieta była bardzo schorowana po wylewie - nie mówiła, jeździła na wózku. Piosenkarka nie wyobrażała sobie jednak, by jej mama mogła żyć więc gdziekolwiek indziej, niż z nią pod jednym dachem. W rozmowie z nami gwiazda opowiedziała, jak wyglądały ich wspólne ostatnie momenty.

Zobaczcie naszą rozmowę z Justyną Steczkowską w materiale wideo poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Justyna Steczkowska wspomina ukochaną mamę. "Nie wyobrażałam sobie, że zawiozę ją do domu starców"
Te 3 ostatnie wspólnie spędzone lata, kiedy mogłam z nią być do samego końca, były piękną lekcją bezwarunkowej miłości, pokory i cierpliwości. Mama była osobą, która się już sama nie ruszała, a ja się nią opiekowałam, mając do pomocy tylko naszą cudowną Hanię. Robiłam więc te wszystkie rzeczy, które robią pielęgniarze przy chorych ludziach. Nie wstydzę się tego, jestem z tego dumna, że to była moja mama - mówi nam Steczkowska.

Wykonawczyni hitów "DNA" i "Poza ramą" opowiada, dlaczego ważne dla niej było, by mieć mamę obok siebie w tych ostatnich latach.

Nie wyobrażałam sobie, że zawożę ją do jakiegoś miejsca - w którym pewnie jest pięknie i wszyscy się starają, jak mogą - czyli domu starców, gdzie są takie osoby, nawet 24 godziny na dobę pod opieką lekarską, to uważam, że kochającego domu nic ci nie zastąpi. Podjęłam taką decyzję, że mama zostanie z nami do końca i do końca będzie się czuła bezpiecznie i kochana. I tak zresztą było. To było najlepsze, co mogłam dla niej zrobić i to zrobiłam - dodaje Steczkowska.

A jak artystka przeżyła moment, w którym jej najstarszy syn Leon postanowił opuścić rodzinne gniazdo i wyprowadzić się z domu? I dlaczego to dla niej tak ważne, by chociaż raz w roku znaleźć termin w kalendarzu, by wraz z rodziną wyskoczyć na wakacje? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym materiale wideo.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Justynę Steczkowską co sobotę o godz. 20:05 można oglądać na antenie TVP2 w programie "The Voice of Poland". Cały nasz wywiad z Justyną Steczkowską ukaże się na początku przyszłego tygodnia na kanale YouTube Wirtualnej Polski.

Zobaczcie również ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem ostatniego odcinka była Patricia Kazadi. Piosenkarka opowiedziała nam, jak na co dzień endometrioza wpływa na jej życie, dlaczego chce teraz być postrzegana przede wszystkim jako piosenkarka oraz jak wspomina pracę na planie największych programów telewizyjnych w Polsce:

Zobacz także: Patricia Kazadi: Gdybym miała inny kolor skóry, dostawałabym o wiele więcej ról w Polsce
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić