Filip Borowiak| 

"Kiler 3"? Katarzyna Figura: Chętnie znowu zagram Rysię Siarzewską!

51

W listopadzie zeszłego roku Cezary Pazura odwiedził studio Wirtualnej Polski i tajemniczo zapowiedział, że są szanse, że doczekamy się trzeciej części "Kilera". Teraz zapytaliśmy Katarzynę Figurę, która w "Kilerze" zagrała kultową Rysię Siarzewską, czy wyobraża sobie ponownie wcielić się w jej postać. Zobaczcie nasz materiał wideo.

"Kiler 3"? Katarzyna Figura: Chętnie znowu zagram Rysię Siarzewską!
Katarzyna Figura chce zagrać w "Kilerze 3" (AKPA)

Dla wielu Polaków film "Kiler" jest jednym z najwybitniejszych dzieł kinematografii ostatnich kilkudziesięciu lat. Gdy w listopadzie 2022 roku w studiu Wirtualnej Polski gościł Cezary Pazura, wcielający się w główną postać ikonicznego filmu, zdradził, że nie jest przesądzone, że Jurek Kiler nie powróci na ekrany kin. - Musimy to zrobić! - powiedział wówczas w studiu Wirtualnej Polski Cezary Pazura.

A co na to Katarzyna Figura, która w filmie wcieliła się w postać żony Siary, czyli kultowej Ryszardy Siarzewskiej?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Figura: Chętnie zagram w "Kilerze 3"! Rysia Siarzewska jeszcze miałaby co pokazać
Absolutnie tak! Znowu widzę się w butach Ryszardy Siarzewskiej. Po wielu latach myślę, że mogłoby to mieć sens. Nowa konfiguracja i ponowne zetknięcie się z Czarkiem Pazurą - powiedziała nam Katarzyna Figura.

Aktorka zdradziła nam również, że kultowe teksty z "Kilera" były wymyślone na planie przez samych aktorów.

'Co ja sobie za to kupię? Waciki' - wielu ludzi do dziś potrafi cytować tę scenę. To jest absolutnie kultowy film, więc chapeau bas dla Julka Machulskiego i oczywiście Cezarego, który zrobił absolutnie wyjątkową rolę. I ja przy nim przy okazji zabłysnęłam - dodaje Figura.

A jak wyglądał casting do roli Rysi Siarzewskiej? I dlaczego Katarzyna Figura jest tak wdzięczna Juliuszowi Machulskiemu? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym materiale wideo powyżej.

Zobaczcie również ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem ostatniego odcinka była Patricia Kazadi. Piosenkarka opowiedziała nam, jak na co dzień endometrioza wpływa na jej życie, dlaczego chce teraz być postrzegana przede wszystkim jako piosenkarka oraz jak wspomina pracę na planie największych programów telewizyjnych w Polsce:

Zobacz także: Patricia Kazadi: Gdybym miała inny kolor skóry, dostawałabym o wiele więcej ról w Polsce
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić