o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
WKZ
|

Karol Strasburger odpowiada na pozew Stana Borysa. "Nie chcę prać brudów, ale..."

11
Podziel się

Stan Borys i jego partnerka Anna Maleady stawili się w sądzie w Piasecznie, gdzie ruszył proces wytoczony Karolowi Strasburgerowi. Sprawa dotyczy "obraźliwych wpisów i pomówień", których rzekomo miał się dopuszczać gospodarz "Familiady". Ten stanowczo podkreśla, że nie chce publicznie prać brudów, ale uważa, że działanie Borysa jest nastawione na rozgłos, a nie poznanie prawdy.

Karol Strasburger odpowiada na pozew Stana Borysa. "Nie chcę prać brudów, ale..."
Karol Strasburger ubolewa, że Stan Borys robi "szum medialny" jego kosztem (AKPA)
bEJNnPeJ

Stan Borys i Karol Strasburger utrzymywali przez lata stosunki towarzyskie i dotychczas ścierali się tylko na korcie tenisowym. Teraz jednak muzyk postanowił wytoczyć przyjacielowi proces. Co było powodem? Obraźliwe wpisy i pomówienia w internecie, które Borys i jego partnerka zgłosili na policję w 2019 r.

Śledczy mieli powiązać te wpisy z numerem IP należącym do Karola Strasburgera. Za czyn z artykułu art. 212 Kodeksu Karnego grozi grzywna, ograniczenie wolności, a nawet rok więzienia.

bEJNnPeL

Strasburger poproszony przez "Super Express" o komentarz, podkreślił, że "nie da się wmanewrować w publiczną wojnę" i nie zamierza publicznie prać brudów. Ale jego zdaniem działanie Stana Borysa jest podyktowane chęcią zaistnienia w mediach, o czym miała świadczyć "sesja zdjęciowa" pod sądem i publiczne oskarżanie.

Sam fakt ujawnienia tego stanu rzeczy pokazuje tylko, że ani jemu, ani jego partnerce widocznie nie zależy na prawdzie – stwierdził Strasburger.

Gospodarz "Familiady" żałuje, że robienie "szumu medialnego" odbywa się jego kosztem i nie wyklucza podjęcia kroków prawnych.

bEJNnPeR
Narażają na szwank moje dobre imię i muszą liczyć się z konsekwencjami – podkreślił Strasburger, który jednak nie powie złego słowa na Borysa "ze względu na wieloletnie stosunki towarzyskie".
Zobacz także: Gorąca jesień w TV. Oto, czym walczą o widza stacje

Przy okazji ostrzegł przed wydawaniem wyroków zanim zapadnie oficjalny wyrok sądu. Bo każdy "oskarżający artykuł" będzie traktował jako naruszenie dóbr osobistych jego i jego rodziny.

bEJNnPeS
Wiedząc, jak łatwo jest zniszczyć latami budowany dobry wizerunek i dobre imię, przestrzegam przed oceną mojej osoby – skwitował.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJNnPfm
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(11)
Sprawiedliwy.
3 tyg. temu
Dwóch starców ,jeden z drugim pragnie rozgłosu,wszędzie ich pełno.
Ewa
3 tyg. temu
Jaka szkoda takiej przyjaźni.
Fanka
4 tyg. temu
Pan Karol to Wielki Człowiek
bEJNnPfn
Wolodia z Ros...
4 tyg. temu
Karol jest fajny
Arh+pablo
4 tyg. temu
Następny Jackowski? Rodzina czy co?
Twardowski
4 tyg. temu
Myślę że ktoś ich wpuścił w maliny i potem będą się przepraszać a wogole jak załatwili ten nr. IP czy id czy w Polsce czy może w USA nie wiem ale może ktoś tu to wyjaśni jak to się robi ? Może nie będziemy się obrażać na falach cyberprzeszczeni kosmicznej!?
Jaśko
4 tyg. temu
Panie Karolu, jestem z Panem. Jedna jaskółka w życiu Borysa wiosny nie czyni. Czuję u Pana grosz.
Obserwator
4 tyg. temu
"Jaskółka" ledwo zipie a wałęsa się po sądach - WSTYDU waszmośc oszczędź....
przemas RTS
4 tyg. temu
net to nie odludna wyspa karolku
Ja 23
4 tyg. temu
Niech dzadki już siedzą spokojnie na "czterech"literach
graj za darmo
4 tyg. temu
Jaskółka contra Agent no 1 ,ciekawe.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić