Katarzyna Cichopek dodała nowe zdjęcie. Lawina krytyki w komentarzach

373

Katarzyna Cichopek udostępniła na Instagramie nowy post. Wpis wyjątkowo nie spodobał się jej fanom. W komentarzach nie szczędzili jej krytycznych słów i pisali, że nie są zadowoleni z jej zachowania.

Katarzyna Cichopek dodała nowe zdjęcie. Lawina krytyki w komentarzach
Katarzyna Cichopek musi mierzyć się z krytyką. (Instagram)

Marzec przyniósł niespodziewane wieści o zakończeniu związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Para wydała wówczas oświadczenie, w którym poprosiła, aby uszanować ich decyzję i prywatność. W mediach zawrzało, a kolejne doniesienia o powodach rozstania tylko dolewały oliwy do ognia.

Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki

Największym zaskoczeniem było zachowanie Marcina Hakiela, który po pewnym czasie zaczął opowiadać o szczegółach rozwodu. Zdradził, że w głównej mierze przyczyniła się do tego niewierność jego partnerki.

W programie "Miasto kobiet" tancerz powiedział wprost, że był "ktoś trzeci". Na aktorkę od razu spadła lawina krytyk i na pewien czas zablokowała nawet komentarze pod ostatnimi wpisami na Instagramie. Ostatnio jednak ponowne zaczęła dodawać nowe posty, pod którymi można zostawiać komentarze.

Prowadząca "Pytanie na śniadanie", która chętnie przyjmuje oferty reklamowe, dodała post sponsorowany. Zdjęcie, które udostępniła, było reklamą sklepu z dermokosmetykami. Zachęcała do korzystania z drogerii internetowej, obiecując niespodziankę przy zakupie.

Dajcie znać czy tak samo jak ja lubicie szukać nowych miejsc i buszować po nich, aby znaleźć ulubione produkty? Wpisz hasło KASIA w komentarzu przy zamówieniu, a otrzymasz gratis prezent niespodziankę - pisała pod postem.

Internauci bardzo szybko zareagowali na wpis Katarzyny Cichopek, ale nie do końca tak jak by sobie tego życzyła. Wiele osób nie było zadowolonych z kolejnej reklamy, a o swojej irytacji napisali w komentarzach. Znaleźli się jednak fan, którzy zaciekle bronili Cichopek.

Ta Pani niestety nie wie, o czym mówi, robi to tylko dla pieniędzy, niestety!
Czy naprawdę myślicie, że ludzie to idioci i nie widzą, że co miesiąc macie inny ulubiony kosmetyk? A reklamujecie już wszystko. Ileż można się tak sprzedawać.
Nooo i wróciła nasza akwizytorka Mango.
Czytam komentarze i nie wierzę! Jak kobieta kobiecie może takie przykre rzeczy pisać?! Miłego dnia.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichopek
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić