Katarzyna Skrzynecka rozmyśla nad zmianami na twarzy. "W moim wieku"

15

Katarzyna Skrzynecka to jedna z najsłynniejszych gwiazd telewizyjnych. Aktorka, prezenterka i piosenkarka od lat występuje przed publicznością. Robi to również na Instagramie, gdzie obserwują ją tysiące fanów. Katarzyna Skrzynecka postanowiła nagrać dla nich humorystyczne wideo, w którym prawi rozważania na temat zmian na twarzy z zastosowaniem botoksu i nie tylko. - W moim wieku to jednak... - zaczęła aktorka.

Katarzyna Skrzynecka rozmyśla nad zmianami na twarzy. "W moim wieku"
Katarzyna Skrzynecka rozmyśla nad zmianami na twarzy. "W moim wieku to jednak..." (AKPA, AKPA)

Katarzyna Skrzynecka od zawsze prezentuje się na ekranie w eleganckich stylizacjach i zadbanym makijażu. Niemal każdy szczegół, od fryzury po buty, jest u tej gwiazdy zaplanowany przed wyjściem na scenę lub przed kamery. Nie ma się co dziwić, bowiem Katarzyna Skrzynecka to profesjonalistka, która od 15 roku życia związana jest z show-biznesem. Debiutowała w filmie "Pewnego letniego dnia" z 1985 roku.

Obecnie skupia się na karierze telewizyjnej i teatralnej. Jeździ po Polsce występując w wielu spektaklach, a do niedawna była jurorką w show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie milkną jednak echa, że Skrzynecka wraz z Piotrem Gąsowskim przejdzie do konkurencji i będzie można zobaczyć ją w TVN. Póki co to jedynie plotki dociekliwych fanów, którzy obserwują optymistyczną gwiazdę na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka o serialach w których grała

Katarzyna Skrzynecka rozmyśla nad zmianami na twarzy. "W moim wieku to jednak..."

Katarzyna Skrzynecka opublikowała krótkie nagranie na Instagramie, w którym ze specjalnym filtrem zniekształcającym twarz rozmyśla na temat poprawiania urody. Mówi o botoksie i Photoshopie, czyli programie do edycji zdjęć. - "Stara Flądra" na nowy tydzień i wyższość Photoshopu nad botoxem - pisze pod nagraniem. O co chodzi?

Takie przemyślenia mam, bo koleżanka moja to mi powiedziała, że tak w moim wieku to jednak żeby ta twarz dobrze na zdjęciach wychodziła to trzeba by już zadziałać botoksem, obstrzyknąć, albo... Photoshopem zadziałać bardziej żeby jednak tą jędrność, kondycję poprawić, prawda? - mówi żartobliwie aktorka.

W dalszej części nagrania rozbawiona aktorka dodaje, co na ten temat sądzą jej "koleżanki". Ich zdaniem lepiej postawić na program do edycji zdjęć, bo po zabiegach w salonach medycyny estetycznej zostaje "psia mordka". - No ale sobie myślę no tak, hm... obstrzyknąć botoksem, albo Photoshopem podziałać - dobra, ale koleżanki mówią, że po botoksie to jakby... jak już ten botoks tak okrzepnie to ta twarz obwisa i psia mordka się tutaj taka robi.

No i se myślę, że może jednak lepiej obstrzyknąć Photoshopem, bo to jakaś bardziej nowoczesna technologia i wszystko tym Photoshopem jak obstrzykniesz to można poprawić - kontur, kolory, twarz, fryzurę - wymienia żartobliwie Skrzynecka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić