Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Maja Staśko komentuje zdjęcie Viki Gabor. Oto co sądzi o 15-latce

40

Maja Staśko jest osobą, którą można kochać lub nienawidzić. Podobnie z resztą jak Viki Gabor. Ta pierwsza nigdy nie kryje się z tym, co naprawdę myśli i jasno wyraża swoje opinie. Tym razem postanowiła odnieść się do najnowszego postu, który zamieściła 15-letnia wokalistka w swoich mediach społecznościowych.

Maja Staśko komentuje zdjęcie Viki Gabor. Oto co sądzi o 15-latce
Viki Gabor (AKPA, AKPA)

Maja Staśko nigdy nie kryje się z tym, co siedzi jej w głowie. Cięty język i stanowcza walka o prawa kobiet zapewniły jej ogromne zasięgi i dużą popularność. Aktywistka nie ma problemu z tym, że komuś może nieźle zajść za skórę.

Skomentowała zdjęcie i nie zostawiła żadnych wątpliwości

Tym razem na tapet wzięła młodziutką wokalistkę, 15-letnią Viki Gabor. Ta wstawiła ostatnio zdjęcie z najnowszej sesji zdjęciowej. Kto wie, może jest to sesja zwiastująca nową płytę artystki? Nic nie jest potwierdzone, ale wiele na to wskazuje, ponieważ nastolatka od pewnego czasu co i rusz wstawia na swoje InstaStories zdjęcia i filmiki, na których pokazuje, jak pracuje.

Na fotografii nastolatka siedzi na "kanapie" z żarówkami. Ubrana jest w luźne dżinsy, czarno-białą ramoneskę i czarne buty. Na jej twarzy nie zabrakło mocnego makijażu. Całości dopełnia fakt, że światło z lampek rozchodzi się i widać różnokolorowe kropki na ścianie. Całość wygląda niezwykle nowocześnie.

Maja postanowiła skomentować zdjęcie Gabor. Tym samym nie pozostawiła najmniejszych wątpliwości, że kibicuje młodej artystce i trzyma za nią kciuki. W komentarzu zamieściła trzy czerwone serca.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Co prawda nie jest wiadomo, czy Viki widziała już komentarz, ponieważ na razie nie odniosła się do niego. Z pewnością jednak nie umknie on uwadze jej fanów. Myślicie, że Maja chce wkupić się w łaski młodszych odbiorców i pokazać im, na czym polega feminizm?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić