aktualizacja 

Małgorzata Królikowska wspomina męża. Padły wzruszające do łez słowa

12

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w lutym 2020 roku pożegnała męża. Paweł Królikowski zmarł po długiej chorobie. Od śmierci aktora minęły prawie dwa lata. Strata wciąż jest bolesna dla jego najbliższych.

Małgorzata Królikowska wspomina męża. Padły wzruszające do łez słowa
Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomniała męża (AKPA, AKPA)

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomniała męża Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł 27 lutego 2020 roku. Niedługo miną dwa lata - bliscy wciąż wspominają ukochanego tatę, brata, przyjaciela czy partnera.

Paweł Królikowski był wielką miłością Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Para pobrała się w 1988 roku. Małżonkowie doczekali się pięciorga dzieci. Rodzina dba o pamięć aktora. Wdowa po zmarłym Pawle Królikowskim robi to nie tylko wśród bliskich, ale również w sieci.

Wzruszający wpis o mężu zamieściła na Instagramie. Fani nie kryją wzruszenia. Jest to wiersz autorstwa Małgorzaty Hillar. Poetka pisze:

Gdybyś był blisko / dałabym ci / tę pierwszą poziomkę / Mówiłabym / weź najmilszy / to jest kropla słońca / Ty jesteś daleko / a poziomka ma kształt / łzy

Fani wspierają Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. W licznych komentarzach dzielą się doświadczeniami i piszą:

On na pewno tam czeka z koszem poziomek mających kształt łez, które za Nim Pani wylała i zbierał każdą, by żadna się nie zmarnowała...
Jak dobrze, że są jeszcze takie wrażliwe osoby jak Pani… przytulam.
Każda myśl i każde wspomnienie to piękna obecność Pani ukochanego Męża w Pani, w dzieciach, wnukach i wszystkich, którzy Go kochali, darzyli sympatią. Bardzo głęboko wierzę, że bezgranicznie czuwa nad Panią i Rodziną.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Paweł Królikowski - wspomnienie gwiazdy
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić