Małgorzata Ohme już tak nie wygląda. Postawiła na modną fryzurę

19

Małgorzata Ohme uznała, że najwyższa pora, by odświeżyć swój wizerunek. Prowadząca "Dzień dobry TVN" mocno zaskoczyła swoich fanów, pojawiając się w poniedziałek na antenie w zupełnie nowej odsłonie.

Małgorzata Ohme już tak nie wygląda. Postawiła na modną fryzurę
Małgorzata Ohme (AKPA)

Małgorzata Ohme spełnia się na różnych płaszczyznach. Jest psychologiem, a pracę w tej roli łączy z prowadzeniem "Dzień dobry TVN". Już od jakiegoś czasu tworzy duet z Filipem Chajzerem.

Ohme profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków, a poza tym wykazuje się niemałym poczuciem humoru. Dzięki temu przyciąga widzów przed telewizory.

W poniedziałek (2 maja) mocno zaskoczyła swoich fanów. Wszystko za sprawą tego, że pochwaliła się odważną zmianą fryzury.

Małgorzata Ohme w nowej odsłonie. Tak teraz wygląda

Małgorzata zdecydowała się na spore cięcie. Niedawno włosy sięgały jej do ramion, a obecnie kończą się już za uchem. Takie proste cięcie to niezwykle modna fryzura podczas wiosny 2022.

Fani komplementują nowy wizerunek Małgosi. Zgodnie twierdzą, że to zmiana na plus!

"Pani Gosiu, prześliczna fryzurka", "Piękna, twarzowa fryzura, pani Gosiu", "Pasują pani nowe włosy", "Pani Gosiu, super fryzura" - zachwycają się użytkownicy internauci.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Czy Polacy czekali na najnowsze dzieło Blanki Lipińskiej?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić