Marcin Hakiel pokazał nagrania. Chyba już nikt nie ma złudzeń

19

Wszystko wskazuje na to, że Marcin Hakiel ma nową ukochaną. Tancerz pokazał kolejne dowody na to, że u jego boku pojawiła się następczyni Kasi Cichopek. Wydaje się, że celebryta jest przeszczęśliwy.

Marcin Hakiel pokazał nagrania. Chyba już nikt nie ma złudzeń
Marcin Hakiel (Instagram)

Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeszło już do historii. Od momentu rozstania tancerz bardzo uaktywnił się w mediach społecznościowych. Niektórzy w pewnej chwili stwierdzili, że trochę przesadza.

Hakiel nic sobie jednak z tego nie robił. Nadal często uaktywnia się w przestrzeni internetowej, a jego publikacje z uwagą są śledzone przez wielu internautów.

Ostatnio pokazał romantyczne kadry. Najwidoczniej ponownie spędził czas z nową partnerką. Nadal niestety nie wiemy, kim ona jest.

Na jednym z ujęć Marcin Hakiel trzyma czule rękę kobiety. To wymowny dowód na to, że bardzo się do niej zbliżył.

Marcin Hakiel o namiętności

Do miłosnych kadrów tancerz załączył bardzo krótką, acz wiele mówiącą sentencję. Trudno przejść obok niej zupełnie obojętnie.

Miłość nie polega na zaznawaniu namiętności, ale na zobowiązaniu do pomocy - napisał Marcin Hakiel.

Choćby te słowa mogą być sygnałem, że tancerz poszukuje stabilnej relacji. Czas zweryfikuje, czy uda mu się wszystko poukładać tak, jakby sobie tego życzył. Z pewnością wiele osób będzie bardzo uważnie śledzić jego dalsze losy.

Pierwsze doniesienia o tym, że Hakiel znalazł nową partnerkę, pojawiały się w mediach już w połowie lipca. Informator Plotka mówił wtedy, że zakochani poznali się za pośrednictwem internetu.

Partnerka tancerza ma dziecko. Rzekomo syn i córka Hakiela złapali z nim dobry kontakt.

Zobacz także: Dokument o Annie Przybylskiej w kinach. Aktorka żyje we wspomnieniach bliskich i fanów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić