Marcin Hakiel z nową Dominiką. Znamy szczegóły związku

94

Marcin Hakiel niedawno zaczął spotykać się z nową partnerką, także Dominiką. Para pokazała się już razem na branżowej imprezie. Nowa ukochana nie ma problemów z pokazywaniem się w mediach i chętnie udziela wywiadów. W jednym z nich zaskoczyła wszystkich swoimi wyznaniami.

Marcin Hakiel z nową Dominiką. Znamy szczegóły związku
Marcin Hakiel z nową partnerką (Instagram)

W ubiegłym roku światem show-biznesu wstrząsnęła wiadomość o rozwodzie Marcina Hakiela i Kasi Cichopek. Powodem nagłego rozstania miał być romans aktorki z Maciejem Kurzajewskim. Plotki szybko okazały się prawdą, a gwiazda serialu "M jak Miłość" zaczęła pokazywać się z nowym partnerem.

Nowa partnerka Marcina Hakiela

W tym samym czasie i Marcin Hakiel zaczął układać sobie życie na nowo. Najpierw zrobił rundkę po wszystkich programach i dziennikach, w których opowiedział o rozstaniu, a później zaczął randkować z tajemniczą Dominiką. Kobieta nie pokazywała się publicznie z tancerzem.

Związek niestety nie przetrwał próby czasu. Marcin Hakiel długo jednak nie płakał i niedawno zaczął spotykać się z nową kobietą, która także ma na imię Dominika. Partnerka tancerza, w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, nie ma zamiaru się ukrywać. Ujawniła już swoją tożsamość i towarzyszyła Marcinowi na jednej z branżowych imprez.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polacy o Halloween. "Pogańskie święto", "Nic diabelskiego", "Wróżbiarstwo i okultyzm"
Miałam lekką tremę, ale zostałam ciepło przyjęta. To był wieczór Marcina, więc skupiłam się na jego sukcesie. Cieszę się, że mogłam tam być razem z nim - wyznała Dominika w "Twoim Imperium".

Szczegóły romansu z Dominiką ujawnili znajomi tancerza. Okazało się, że na razie para się nie spieszy i po prostu cieszy się swoją obecnością. Nie mieszkają razem, ale spędzają ze sobą bardzo dużo czasu. Mają także podobne charaktery i poczucie humoru.

On nie ukrywa, że pragnie sobie ułożyć życie, mieć spokój, fajną rodzinę, ciepły dom i bezpieczne miejsce, do którego będzie wracał jak na skrzydłach. Zakochani chcieliby wyjechać tylko we dwoje, ale na to jeszcze przyjdzie pora. Teraz skupiają się na pracy i sobie - donoszą ludzie z otoczenia Hakiela.

Dominika poznała się już z dziećmi Marcina. Te podobno są bardzo zadowolone z nowej partnerki ojca. Cieszą się jego szczęściem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić