Mocne słowa Magdy Gessler. Widzom Polsatu pójdzie w pięty

12

Magda Gessler jest gwiazdą stacji TVN. Mimo to regularnie plotkuje się o jej potencjalnych przenosinach do Polsatu. Czy popularna restauratorka byłaby zainteresowana takim rozwiązaniem? Jej słowa nie pozostawiają złudzeń.

Mocne słowa Magdy Gessler. Widzom Polsatu pójdzie w pięty
Magda Gessler (Licencjodawca, AKPA)

Magda Gessler na antenie TVN pojawia się już od kilkunastu lat. Można śmiało stwierdzić, że stała się ikoną tej stacji. "Kuchenne rewolucje" z jej udziałem przyciągają wielu widzów.

Czy mimo to Gessler byłaby w stanie zmienić TVN na Polsat? Restauratorka odpowiedziała na to pytanie w rozmowie z jastrzabpost.pl. Wprost odniosła się do władz oraz widowni Polsatu.

Ja wierzę w filozofię TVN-u. Poza tym jestem osobą wierną. Publiczność Polsatu w żaden sposób mnie nie interesuje w takim sensie, że to nie jest moja publiczność, a filozofia stacji jest mi obca - powiedziała Gessler.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz tłumaczy wysokie ceny w swoim butiku

Magda Gessler stawia sprawę jasno

Popularna restauratorka wyraźnie dała do zrozumienia, że dobrze czuje się w szeregach stacji TVN i nie rozważa zmian.

Ja się bardzo dobrze czuję w TVN-ie. Lubię zmiany, ale na dobre - podsumowała.

Jakiś czas temu na transfer do Polsatu zdecydował się natomiast Mateusz Gessler, utalentowany restaurator. Występował on w takich formatach jak "Drzewo marzeń", "Wszystkiego słodkiego" czy też "MasterChef Junior". Z tym ostatnim programem rozstał się pod koniec 2021 roku.

Moja kulinarna przygoda z "MasterChef Junior" dobiegła końca. To był intensywny czas, któremu oddałem się bez reszty. Sześć lat z młodymi kucharzami to niesamowita przygoda, która obudziła we mnie wewnętrzne dziecko i pozwoliła spojrzeć na świat z dystansem. Bardzo dziękuję stacji TVN za zaufanie i możliwość wzięcia udziału w najlepszym programie kulinarnym dla dzieci - przekazał Gessler.

TVN i Polsat należy bezsprzecznie uznać za topowe polskie stacje telewizyjne. Toczą one zaciętą walkę o zainteresowanie widzów. Co jakiś czas dochodzi do transferów gwiazd między tymi stacjami.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić