Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Nie puszczą syna do przedszkola 1 września. Uczestnicy "Rolnik szuka żony" tłumaczą decyzję

4
Podziel się

Bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" zdecydowali się zatrzymać synka dłużej w domu. Nie kryją obaw związanych z pandemią i z tym jak, jak do powrotu dzieci przygotowane są placówki oświatowe.

Nie puszczą syna do przedszkola 1 września. Uczestnicy "Rolnik szuka żony" tłumaczą decyzję
Bardowscynie poślą syna do przedszkola 1 września (Instagram)
bEDHVGth

Wielu rodziców ma wątpliwości, czy nauka w warunkach reżimu sanitarnego jest bezpieczna. Czy dzieci będą pamiętały o tym, że trzeba zachować bezpieczny dystans? Mimo pandemii i wzrostu zachorowań na koronawirusa MEN zdecydowało, że od 1 września dzieci nie będą uczyły się już zdalnie, ale wrócą do swoich szkół i przedszkoli. Obawy ma też Ania Bardowska, uczestniczka 2. sezonu show TVP "Rolnik szuka żony". Mama niespełna 4-letniego Jasia i prawie rocznej Liwii wątpliwościami w tym temacie podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Ostatnio często dostaję pytania typu: czy Jasiu pójdzie od września do przedszkola? […] Jak każda matka chcę jak najlepiej dla swojego dziecka, a teraz kompletnie nie wiem, co jest lepsze… Zależy mi na jego rozwoju, ale jest bardzo dużo pytań - mówi Bardowska. Podobnie, jak większość rodziców w kraju, nie wie, jak będzie wyglądała nauka w przedszkolu w tych nietypowych warunkach.
bEDHVGtj
Zobacz także: Anna Bardowska pokazała się w zaawansowanej ciąży
Nie tak wyobrażaliśmy sobie pierwszy dzień w przedszkolu naszych skarbów. W poniedziałek idę na zebranie, ciekawa jestem, w jaki sposób przedszkole podejdzie do reżimu sanitarnego - wyznała żona popularnego rolnika. Bardowscy uznali, że przez jakiś czas Jasiu zostanie jeszcze w domu. Wpływ na taką decyzję mi nie tylko pandemia i związane z nią obostrzenia, ale i sytuacja zdrowotna chłopca.
bEDHVGtp
Lekarz nam doradził, aby Janek tak od razu po chorobie, którą właśnie kończy przechodzić, nie szedł do przedszkola. Przedłużamy wakacje… A co dalej? Tego chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć. Mam nadzieję, że pod koniec września nasz przedszkolak pozna swoich kolegów i koleżanki – podsumowała Bardowska.

Póki co, Jasiowi i mamie pozostają zabawy w domowym przedszkolu. Rolniczka wyznała, że Jasiek uwielbia bawić się przedszkole, więc liczy na to, że chłopiec szybko odnajdzie się w nowej sytuacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDHVGtK
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(4)
niewiadomo
rok temu
O KIM MOWA?
engi
rok temu
Nie interesuje mnie ich zdanie,jak dzieciak choruje to niech siedzi w domu po co ferment sieją.
wirus
rok temu
jedno WIELKIE NIC!
bEDHVGtL
####
rok temu
?????????
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić