aktualizacja 

Obrzydliwa propaganda rosyjskiej TV. "Uciekła z Ukrainy, dostała mieszkanie"

Rosyjska telewizja w obrzydliwy sposób rozsiewa propagandę, która ma udobruchać opinię publiczną. W programie mówiono o "wyzwalaniu Ukrainy" przez Putina, a nie o krwawym terrorze. Za przykład posłużyła kobieta, która z córką uciekła z Doniecka. Wystąpiła w TV i opowiedziała o domu w Sankt Petersburgu, który rzekomo dostała od państwa. Na koniec partia Jedna Rosja zasponsorowała jej... stary sprzęt elektroniczny.

Obrzydliwa propaganda rosyjskiej TV. "Uciekła z Ukrainy, dostała mieszkanie"
Obrzydliwa propaganda rosyjskiej telewizji (Twitter, rosyjska telewizja)

Tak obrzydliwa propaganda tylko w rosyjskiej telewizji. W programie wystąpiła kobieta, uchodźczyni z Rosji, którą państwo rzekomo przyjęło z otwartymi ramionami. Miała otrzymać nawet mały domek w Sankt Petersburgu, gdzie zamieszkała razem z córką.

Jakby tego było mało, na koniec programu nagle weszły hostessy, które w rękach trzymały przestarzały sprzęt elektroniczny. Został on ponoć zasponsorowany przez partię Jedna Rosja, będącej największym ugrupowaniem w kraju. Wręczono go zaskoczonej kobiecie, która nie mogła uwierzyć, że to "wszystko jest dla niej". Prezenty to m.in. laptop, telewizor czy keyboard.

To dla mnie? Naprawdę? - pytała, nie dowierzając.
Wszystko, wszystko! - odpowiedział podekscytowany prowadzący.

Sieć śmieje się z oszustwa Rosjan

Internauci byli "pod wrażeniem" "pomysłowości" kierownictwa programu. Śmiali się, że sprzęt jest przestarzały, ale "nie wolno o ty głośno mówić".

Ciekawe, czy Rosjanie się na to nabierają - zastanawia się natomiast inny użytkownik Twittera.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić