Olaf Lubaszenko na zdjęciu ze znanym tatą. Widać podobieństwo?

6

Choć popularny aktor unika zainteresowania mediów, od czasu do czasu Olaf Lubaszenko uchyla fanom drzwi do swojego prywatnego świata. Pokazał pamiątkę z weekendowego spotkania z tatą.

Olaf Lubaszenko na zdjęciu ze znanym tatą. Widać podobieństwo?
Olaf Lubaszenko podzielił się rodzinnym zdjęciem (AKPA, AKPA)

Dziś Olaf Lubaszenko i jego znany ojciec pozostają w ciepłych relacjach, jednak nie zawsze tak było. Edward Linde-Lubaszenko rozstał się z mamą Olafa, aktorką Asją Łamtiuginą, gdy syn miał cztery lata. Od tego czasu rzadko go widywał i nie zabiegał o kontakt z chłopcem, dopóki ten nie zaczął grać.

Aktor-senior ma za sobą traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa. Jego ojciec, Niemiec, Julian Linde, uciekł wkrótce po narodzinach syna, wystraszony wizją nadchodzącej wojny. Nalegał, by żona wyjechała wraz z nim, ale ona stanowczo odmówiła. Głodowała z dzieckiem, a mały Edward trafił na jakiś czas do domu dziecka. Prawdę poznał dopiero, gdy poszedł na studia. Przysposobił go drugi mąż matki, oficer Mikołaj Lubaszenko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Emerytury polskich gwiazd. Narzekają, że mają je za niskie

Dlatego Edward Linde-Lubaszenko twierdził, że nie potrafił być dobrym ojcem. Nie miał bowiem właściwego wzorca. Jednak po latach był w stanie przyznać się przed synem do błędów, wziąć winę na siebie i prosić o wybaczenie. Olaf jako dojrzały mężczyzna po przejściach odbudował relację z ojcem.

Niedawno przeżyli bolesną stratę. Pod koniec marca zmarła Asja Łamtiugina, matka Olafa i była żona Edwarda.

Tym bardziej dziś panowie doceniają każdą wspólną chwilę. Wygląda na to, że spędzili razem sobotnie popołudnie. Na Instagrama Olafa Lubaszenki pojawiło się bowiem zdjęcie rozbawionych aktorów na tle zakazu wjazdu.

"Z Tatą dobrze i z prądem i pod prąd" - napisał Lubaszenko.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie da się ukryć, że z biegiem lat coraz bardziej widać ich fizyczne podobieństwo. Zdaje się, że zarówno 83-latek, jak i jego 54-letni syn są w świetnej formie.

Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić